| Çıkış Gücü | Toplam 42W (bant başına 1-3W) |
|---|---|
| sıkışma yarıçapı | 2-40 Metre |
| Güç Kaynağı | AC 110V/220V - DC 12V |
| Ürün Ağırlığı | Yaklaşık 7,5 kg |
| Ürün Ölçüleri | 460*238*60 mm (antenler hariç) |
| Güç Kaynağı | AC220V, DC 28V |
|---|---|
| Ağırlık | 16kg |
| Boyutlar | 40×38×32cm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ile +55°C arası |
| Sıkışma Kaynağı | Frekans Tarama Teknolojisi |
| Çıkış Gücü | Toplam 45W, bant başına 1-3W |
|---|---|
| Sıkışma Yarıçapı | 2 ila 40 metre |
| Güç Kaynağı | AC 110V veya 220V - DC 12V |
| Ürün boyutu | 450 × 238 × 60 mm (antenler hariç) |
| Ürün Ağırlığı | 8 kg |
| Güç Kaynağı | AC110-240V, DC 28V |
|---|---|
| Boyutlar | 220 × 110 × 146 mm |
| Ağırlık | 5.5kg |
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C ila +55°C |
| Sıkışma Aralığı (yarıçap) | 50-200m (Yerel sinyal yoğunluğuna bağlıdır) |
| Toplam çıktı gücü | 600Watt |
|---|---|
| Boyutlar | 592×395×265 mm |
| Nem | %30 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Sıkışma aralığı | Mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak 50-600m |
| Güç Kaynağı | AC adaptörü (AC220V) |
|---|---|
| Durdurma Yarıçapı | 10m-50m (sinyal gücüne ve ortama bağlı) |
| Brüt ağırlık | 5.5kg |
| Boyut | 330×280×120mm |
| Nem aralığı | %30 - %95 |
| Güç Kaynağı | AC110-240V, 12V/2A |
|---|---|
| Dahili batarya | 2000mA/h |
| Cihaz boyutu | 113*60*31mm |
| Sıcaklık Aralığı | -10 ° C ila +50 ° C |
| Dahili pil süresi | 1-2 saat |
| Güç Kaynağı | AC110-240V, DC28V |
|---|---|
| Ağırlık | 7kg |
| Çalışma Sıcaklığı | -25°C - +55°C |
| Sıkışma aralığı | 10-80 metre yarıçap (yerel sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Nem | %5 - %95 |
| Güç Kaynağı | 50-60Hz, AC 100-240V |
|---|---|
| Çalışma Süresi | 1,5 saat |
| Sıkışma aralığı | 10-30 metre (sinyal gücüne bağlı olarak) |
| Ağırlık | 950g |
| Boyutlar | 90x38x156mm (antenler hariç) |
| Güç Kaynağı | adaptör 50 ila 60Hz AC (110-240V AC/12V DC) |
|---|---|
| Boyutlar | 178×77×36,5 mm (anten hariç) |
| Net ağırlığı | 0.8 kg |
| Toplam Güç | 10W |
| Ekranlama Yarıçapı | -75dBm'de 20-100 metre (yerel sinyal gücüne bağlı) |