| Güç Kaynağı | AC220V veya 110V |
|---|---|
| Ağırlık | 7kg |
| Nem | %30 - %95 |
| Sıkışma aralığı | 10-60m (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Boyutlar | 400×288×155mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
|---|---|
| Boyutlar | 592×395×265 mm |
| Ağırlık | 30kg |
| Toplam çıktı gücü | 500 watt |
| Güç Kaynağı | AC220V veya DC 28V |
| Güç Kaynağı | AC110-240V, DC28V |
|---|---|
| Nem | %5 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -25°C - +55°C |
| Boyutlar | 380(U) × 300(G) × 90(Y) mm |
| Ağırlık | 7kg |
| Güç Kaynağı | AC110-240V, DC28V |
|---|---|
| Boyutlar | 380(U) * 300(G) * 90(Y) mm |
| Ağırlık | 7kg |
| Nem | %5 - %95 |
| Enerji Tüketimi | 240W |
| Güç Kaynağı | AC 110-240V / DC 12V |
|---|---|
| Boyutlar | 278 × 137 × 42 mm |
| Ağırlık | 2,5 kg |
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C ila +55°C |
| Nem aralığı | %5 - %95 |
| Nem | %5 - %95 |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -25°C - +55°C |
| Ağırlık | 7kg |
| Enerji Tüketimi | 240W |
| Sıkışma aralığı | 10-80m yarıçap (yerel sinyal yoğunluğuna bağlı) |
| Boyut | 363*137*42mm |
|---|---|
| Güç Tüketimi | 75 watt |
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C ila +55°C |
| Nem | %5 - %95 |
| Çalışma süresi | 24 saat sürekli |
| Ağırlık | 2,5 kg |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC110-240V, DC 12V |
| Toplam çıktı gücü | 15 watt |
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C ila +55°C |
| Nem | %5 - %95 |
| WİFİ | 2400-2500MHz |
|---|---|
| Ağırlık | 3kg |
| Boyut | 363*137*42mm |
| Çalışma sıcaklığı | -10°C ila +55°C |
| Nem | %5 - %95 |
| Güç Kaynağı | AC110-240V, DC28V |
|---|---|
| Enerji Tüketimi | 240W |
| Ağırlık | 7kg |
| Nem | %5 - %95 |
| Boyutlar | 380(U) * 300(G) * 90(Y) mm |