| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Başvuru | anti-drone |
| Çalışma Frekansı | 300-1500MHz |
| Çalışma Gerilimi | 12-36V |
| DC konektörü | DW9 |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Başvuru | anti-drone |
| Çalışma Frekansı | 1500-2500MHz |
| Çalışma Gerilimi | 12-36V |
| DC konektörü | DW9 |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Başvuru | anti-drone |
| Çalışma Frekansı | 1500-2500MHz |
| Çalışma Gerilimi | 12-36V |
| DC konektörü | DW9 |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Başvuru | UAV karşıtı modül |
| Çalışma bant genişliği | 2000MHz |
| BAĞIL NEM | %5~%95, Yoğuşma Yok |
| Bant içi dalgalanma | ≤3.0db |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Frekans Aralığı | 200-300 mhz |
| Çıkış Gücü | 50W |
| Çalışma Gerilimi | 30V |
| Şartname | 37.3*112*19.5mm |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| İsim | Anti FPV Modülü RF güç amplifikatörü |
| Sıklık | 700-1000MHz (Özelleştirilebilir) |
| Çalışma Gerilimi | 32V |
| Güç | 100W |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Ürün Adı | Anti Drone Modülü |
| Çalışma Gerilimi | 24-32V |
| Maksimum Çıkış Gücü | 47dbm |
| Frekans&Güç | 4000-6000mhz 100W |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| İsim | Anti FPV Modülü RF güç amplifikatörü |
| Sıklık | 700-6000MHz |
| Çalışma Gerilimi | 24-32V |
| Güç | 80W |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| İsim | Anti FPV Modülü RF güç amplifikatörü |
| Sıklık | 2100-2700Mhz |
| Çalışma Gerilimi | 24-28V |
| Güç | 50W |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Ürün Adı | RF Anti Drone Modülü |
| Çalışma Gerilimi | 24-32V |
| Maksimum Çıkış Gücü | 47dbm |
| Frekans&Güç | 400-700MHx 100W |