| Başvuru | Halka açık yerlerde |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı |
| Tip | güvenlik koruma ürünleri |
| Dedektör Çözünürlüğü | 640x512 |
| odak uzaklığı | BTS'in |
| Menşei | Çin |
|---|---|
| Şartname | 200kgs |
| Oem | Mevcut |
| Başvuru | Konferans merkezi |
| Etkili Menzil | 1km/3km/4-6km |
| Menşei | Çin |
|---|---|
| Şartname | hapishane jammer |
| Giriş/çıkış | 1-3km. |
| Taşıma Paketi | Alüminyum Alaşımlı Paket |
| Başvuru | Konferans merkezi |
| İşlev | Dedektör, Takip, Jammer |
|---|---|
| Tespit | radar |
| Şartname | 100 kg civarı |
| Menşei | Çin |
| Menzil | 1km/3km/4-6km |
| Başvuru | Halka açık yerlerde |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı |
| Tip | güvenlik koruma ürünleri |
| Hedef boyutu | ≥0,1mx0,1m |
| Hedef hız | ≤50m/s |
| Algılama Aralığı | 1km/3km/4-6km |
|---|---|
| Şartname | Entegre Çözüm |
| Menşei | Çin |
| Başvuru | Güvenlik koruması |
| Ticari marka | OEM Mevcut |
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
|---|---|
| Algılama Aralığı | 1-3km. |
| Menşei | Çin |
| Şartname | hapishane jammer |
| Taşıma Paketi | Alüminyum Alaşımlı Paket |
| GNSS | 1550-1620MHz |
|---|---|
| Menzil | Uzaktan Kumanda Sinyali 1-3km |
| Şartname | hapishane jammer |
| Menşei | Çin |
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
|---|---|
| Menşei | Çin |
| Algılama Aralığı | 1-3km. |
| Anten Tipi Seçenekleri | Yönlü veya her yönlü anten seçeneği |
| Taşıma Paketi | Alüminyum Alaşımlı Paket |
| Etkili Hasar Mesafesi | ≥20 metre |
|---|---|
| Sistem ağırlığı | ≤15 kg |
| girişim aralığı | Azimut -45° ila +45°, Yükseklik 0° ila 90° |
| Harici Rehberlik Desteği | Evet, hedef takibi ve rehberlik için |
| Çalışma frekans bandı | Rahim |