| Güç Gerilimi | AC 100V-240V |
|---|---|
| Çalışma Süresi | 7*24 saat sürekli çalışma |
| Veri Hızı | 3'lü-7'li |
| Ağırlık | 14KG |
| Boyutlar | U 410 x G 330 x 190 mm |
| DF Doğruluğu | 10° (aşağıda) ≤3° (havada asılı) |
|---|---|
| Gerçek Zamanlı Algılama Kapasitesi | ≥ 30 dron |
| Ağırlık | 15kg |
| Güç Tüketimi | 15W |
| Frekans bandı desteği | 30MHz - 6GHz |
| Etkili Menzil | 1km/3km/4-6km |
|---|---|
| İşlev | Algılama+Takip+Karışma |
| Üretim kapasitesi | 100 parça/yıl |
| Şartname | 200kgs |
| Menşei | Çin |
| Başvuru | Haberleşme Elektronik Ürünleri |
|---|---|
| Taşıma Paketi | Alüminyum Alaşımlı Paket |
| Üretim kapasitesi | 100 parça/yıl |
| Giriş/çıkış | 1km/3km/4-6km |
| Şartname | Entegre Çözüm |
| Dış mekan kullanımı | Anti İha Sistemi / Karşı Drone / Drone Jammer |
|---|---|
| Ticari marka | Birlikte |
| Üretim kapasitesi | 100 Adet/Yıl |
| Giriş/çıkış | 1-3km. |
| Şartname | hapishane jammer |
| Tespit | radar |
|---|---|
| Taşıma Paketi | Alüminyum Alaşımlı Paket |
| Ticari marka | Özelleştirilmiş |
| Menzil | 1km/3km/4-6km |
| Şartname | 100 kg civarı |
| Giriş/çıkış | 1-3km. |
|---|---|
| Endüstriyel alan | Anti UAV sistemi |
| Menşei | Çin |
| Taşıma Paketi | Alüminyum Alaşımlı Paket |
| İşlev | Drone İha Tespit/Dedektör/Karıştırıcı |
| Giriş/çıkış | 1-3km. |
|---|---|
| Ticari marka | WaveSonics |
| Üretim kapasitesi | 100 Adet/Yıl |
| Menşei | Çin |
| Şartname | Azimut 360 derece; tam hava sahası |
| Giriş/çıkış | 1-3km. |
|---|---|
| Menşei | Çin |
| Şartname | hapishane jammer |
| Üretim kapasitesi | 100 Adet/Yıl |
| Taşıma Paketi | Alüminyum Alaşımlı Paket |
| Taşıma Paketi | Alüminyum Alaşımlı Paket |
|---|---|
| Giriş/çıkış | 1-3km. |
| Şartname | hapishane jammer |
| Menşei | Çin |
| Dış mekan kullanımı | Anti İha Sistemi / Karşı Drone / Drone Jammer |