| Bedrijfstemperatuur | -20 °C tot +55 °C |
|---|---|
| Gewicht | 4,3 kg (apparaat), 7 kg (verpakt) |
| Afmetingen | 660*290*50mm |
| Batterijduur | 40-50 minuten |
| Totaal uitgangsvermogen | 100W |
| Dekking | 360° |
|---|---|
| Detectiebereik | 5km (straal) |
| Gegevenssnelheid | 3-7 seconden |
| Gelijktijdige detectie | ≥ 30 drones |
| Spanningsbereik | AC 100V-240V |
| Werktemperatuur | -20ºC aan +70ºC |
|---|---|
| Stroomverbruik | 700-5800W |
| Gebruik | Politie wetshandhaving Militaire veiligheid, secuïteit apparatuur |
| Materiaal | Aluminium en Cooper, Kunststof |
| Dimensie | 210*110*25 (mm) |
| Uitgangsvermogen | 50 W per band, 50 W-100 W (47-50 dBm), 100 W (50 dBm), 100 Watt, 50 W (47 dBm) |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Gewicht | 45 kg, 10,5 kg,> 50 kg, <4 kg, 17 kg |
| Materiaal | Aluminium en Cooper, Kunststof |
| Maat | Middelgrote maat, 320 * 200 * 460 mm, 76 * 20 * 26 cm, 37,5 * 29 * 10 cm |
| Sollicitatie | Airport, Lab Testing/Signal Jammer, Signal Jammer, Conference, Control Drone door GPS/Galileo/Glonas |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 50 W per band, 50 W-100 W (47-50 dBm), 100 W (50 dBm), 100 Watt, 50 W (47 dBm) |
| Garantie | 1 jaar |
| Gewicht | 45 kg, 10,5 kg,> 50 kg, <4 kg, 17 kg |
| Materiaal | Aluminium en Cooper, Kunststof |
| Functie | Drone Jammer Block Signal of Drone, isoleer RF -signaal |
|---|---|
| Stroombron | Batterij |
| Maat | Middelgrote maat, 320 * 200 * 460 mm, 76 * 20 * 26 cm, 37,5 * 29 * 10 cm |
| Bedieningsafstand | 1000 meter,>500m |
| Dimensie | 210*110*25 (mm) |
| Werktijd van de batterij | 30 minuten |
|---|---|
| Werktemperatuur | -20 °C tot +55 °C |
| Stroomverbruik | 145W |
| Maat | 277 × 80 × 51 mm |
| Panelentenne | 8 dBi winst |
| Type | stoorzenderapparatuur, draagbaar, behuizing, drone met één sleutel terug naar de grond of startpunt, |
|---|---|
| Maat | 746 mm L x 288 mm H x 79 mm B, aangepast formaat, 19,8 * 10,8 cm, 37,5 * 29 * 10 cm, 320 mm x 180 mm |
| Kleur | Zwart, standaard zwart |
| Gewicht | 10,5 kg, 12 kg, 10,92 kg (24,07 lbs), 45 kg |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Gewicht | 3.36kg |
|---|---|
| Maat | 470*360*8,5mm |
| Vochtigheid | 5% - 95% |
| Totaal uitgangsvermogen | 16 watts |
| Voeding | AC100-240V, DC12V |
| Voeding | 50 tot 60 Hz, wisselstroom 100 tot 240 V |
|---|---|
| Totaal uitgangsvermogen | 2,5 Watt |
| Gewicht | 850 g |
| Afmetingen | 78x34x138mm (exclusief antennes) |
| Werktijd | 1-2 uur |