| Çalışma Sıcaklığı | -20ºC ile +55ºC arası |
|---|---|
| Ağırlık | 4,3KG (Cihaz), 7KG (Paketli) |
| Boyutlar | 660*290*50mm |
| Pil Çalışma Süresi | 40-50 dakika. |
| Toplam çıktı gücü | 100W |
| Kapsam | 360° |
|---|---|
| Algılama Aralığı | 5km (yarıçap) |
| Veri Hızı | 3-7 saniye |
| Eşzamanlı tespit | ≥ 30 dron |
| Gerilim Aralığı | AC 100V-240V |
| Çıkış Gücü | Bant başına 50W,50W-100W (47-50dBm),100W (50dBm),100Watt,50w(47dBm) |
|---|---|
| Garanti | 1 Yıl |
| Ağırlık | 45kg,10,5kg,> 50kg,<4KG,17kg |
| Malzeme | Alüminyum ve Bakır, Plastik |
| Boyut | Orta Boy,320*200*460mm,76*20*26cm,37.5*29*10cm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +70°C |
|---|---|
| Güç Tüketimi | 700-5800W |
| Kullanım | Polis Kolluk Kuvvetleri Askeri Güvenlik, Güvenlik Ekipmanı |
| Malzeme | Alüminyum ve Bakır, Plastik |
| Boyut | 210*110*25 (mm) |
| Başvuru | Havaalanı, Laboratuvar Testi/Sinyal Jammer, Signal Jammer, Konferans, GPS/Galileo/Glonass tarafından |
|---|---|
| Çıkış Gücü | Bant başına 50W,50W-100W (47-50dBm),100W (50dBm),100Watt,50w(47dBm) |
| Garanti | 1 Yıl |
| Ağırlık | 45kg,10,5kg,> 50kg,<4KG,17kg |
| Malzeme | Alüminyum ve Bakır, Plastik |
| İşlev | drone jammer blok sinyali drone, izole RF sinyali |
|---|---|
| Güç Kaynağı | Pil |
| Boyut | Orta Boy,320*200*460mm,76*20*26cm,37.5*29*10cm |
| Kontrol mesafesi | 1000 metre,>500m |
| Boyut | 210*110*25 (mm) |
| Pil çalışma süresi | 30 dakika |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20ºC ile +55ºC arası |
| Güç Tüketimi | 145W |
| Boyut | 277 × 80 × 51 mm |
| Panel Anten | 8dBi Kazanç |
| Tip | Karıştırıcı ekipmanı, Taşınabilir., Kutu, Bir anahtarla yere veya başlangıç noktasına geri dönüş k |
|---|---|
| Boyut | 746mmLx288mmHx79mmW,Özel boyut,19,8*10,8cm,37,5*29*10cm,320mm x 180mm x 100mm |
| Renk | Siyah, Standart siyah |
| Ağırlık | 10,5kg,12kg,10,92kg(24,07lbs),45kg |
| Durum | Yeni |
| Ağırlık | 3.36kg |
|---|---|
| Boyut | 470*360*8,5 mm |
| Nem | %5 - %95 |
| Toplam çıktı gücü | 16 watt |
| Güç Kaynağı | AC100-240V, DC 12V |
| Güç Kaynağı | 50 - 60Hz, AC 100 - 240V |
|---|---|
| Toplam çıktı gücü | 2,5 Watt |
| Ağırlık | 850g |
| Boyutlar | 78x34x138mm (antenler hariç) |
| Çalışma Süresi | 1-2 saat |