| Stroomverbruik | 60 watts |
|---|---|
| Gewicht | 2,5 kg |
| Maat | 278*137*42mm |
| Voeding | AC110-240V, DC 12V |
| Type | GPS, WiFi, RF-stoorzenders |
| Gewicht | 2,5 kg |
|---|---|
| Antenne -winst | 10DBI |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Voeding | 165W |
| Pakketgrootte | 580×420×23mm |
| Uitgangsvermogen | 400W Totaal |
|---|---|
| Antenne -winst | 3-8dbi |
| Jamming-afstand | 300-2000m |
| Batterij | 1000 Wh batterij |
| Werktemperatuur | -40°C tot 65°C |
| Operationele Waaier | 2 kilometers |
|---|---|
| Storingfrequenties | GPS, WIFI 2.4G, 5.8G |
| Doelsystemen | UAV's, drones, ongeautoriseerde vliegtuigen |
| Sollicitatie | Beveiliging, militaire bescherming, bescherming van kritieke infrastructuur |
| Garantie | 1 jaar |
| Naam | FPV-detector |
|---|---|
| Detecteer drones. | Drones van de DJI-serie, drones voor het passeren en drones voor het verzenden van afbeeldingen |
| Detectiefrequentieband | 860-930 MHz, 1,2 G, 1,4 GHz, 2,4 GHz, 5,2 GHz, 5,8 G |
| Detectie afstand | 15KM |
| Voedingsspanningsbereik | 9-36V |
| Spanning | 27/28 V gelijkstroom, 220 V, 28 V |
|---|---|
| Functie | Drone Jammer Block Signal of Drone, isoleer RF -signaal |
| Verdienen | 45/50 dB, 50 dB, 45 dB |
| Materiaal | Aluminium en Cooper, Kunststof |
| Bedieningsafstand | 1000 meter,>500m |
| Naam | Drone-detectie stoorzender-spoofer |
|---|---|
| Interferentieband | 400 MHz-6 GHz volledige frequentieband, ondersteuningsfrequentiebandinterval en aangepaste interfere |
| Rotatiesnelheid | Horizontaal 0,1°-20°/S; Kantelen 0,1°-5°/S |
| Hoogtehoek | +90°~-10° |
| Horizontale hoek | Horizontaal 0-360° continue rotatie; |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| levensduur van de batterij | 45-70 minuten |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Afmetingen | 277 × 80 × 51 mm |
| Gewicht | 2 kg (apparaat), 3,6 kg (verpakt) |
| Totaal vermogen | 550W |
|---|---|
| Voeding | AC220V |
| Interferentiewaaier | 10002000m |
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | Zwart |
| Naam | Antiuav Hommelstoorzender |
|---|---|
| levensduur van de batterij | 45-70 minuten |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot +55°C |
| Stroomverbruik | 55W |
| Afmetingen | 277×80×51mm |