| Oplaadmethode | 29.4V oplaadadapter |
|---|---|
| Totaal uitgangsvermogen | 135W |
| Jamming-afstand | 2,5-3 km (Mavic 2) |
| Werktijd van de batterij | 40 minuten |
| Gewicht | 4,35 kg |
| Sollicitatie | Airport, Lab Testing/Signal Jammer, Signal Jammer, Conference, Control Drone door GPS/Galileo/Glonas |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Aluminium en Cooper, Kunststof |
| Bedieningsafstand | 1000 meter,>500m |
| Naam | Drone-antistoorzenderapparaat |
|---|---|
| Bedrijfsfrequentie | L1: 1575,42 MHz B1: 1561,098 MHz |
| Interferentiebestendigheid | Signaal-interferentieverhouding met enkele interferentie: ≥105dB Signaal-interferentieverhouding met |
| Snelheidsnauwkeurigheid | ≤0,2 m/s (95%) |
| Timing nauwkeurigheid | ≤100ns (95%) |
| Sollicitatie | Airport, Lab Testing/Signal Jammer, Signal Jammer, Conference, Control Drone door GPS/Galileo/Glonas |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium en Cooper, Kunststof |
| Maat | Middelgrote maat, 320 * 200 * 460 mm, 76 * 20 * 26 cm, 37,5 * 29 * 10 cm |
| Bedieningsafstand | 1000 meter,>500m |
| Dimensie | 210*110*25 (mm) |
| Voeding | Interne batterij: 24V, 8,5A |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20 °C tot +55 °C |
| Batterijduur | 40-50 minuten |
| Totaal uitgangsvermogen | 125W |
| Stroomverbruik | 250W |
| Gewicht | 55 kg |
|---|---|
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Aantal Antennes | 8 |
| Jamming Range | 500-1100 meter (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Antennetype | Omnidirectionele antennes met hoge versterking |
| Afmetingen | 740×510×350mm (exclusief antenne) |
|---|---|
| Netto gewicht | 70 kg |
| Werktemperatuur | -30 tot 60 ° C |
| Beveiligingsstraal | 300-1000 meter bij -75dBm |
| Garantie | Eén jaar na levering |
| Naam | Draagbare anti-drone jammer |
|---|---|
| Apparatenkleur | Groente |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 65°C |
| Werkende stroom | 4-5A |
| Batterijcapaciteit | 32000mAh |
| Naam | Drone-signaalblokkers |
|---|---|
| Hostgewicht | 2 kg |
| Werkomgeving | -30 ° C tot 60 ° C |
| Batterijhoeveelheid | 2 eenheden |
| Totaal uitgangsvermogen | 30W |
| Naam | Drone-stoorzender |
|---|---|
| Voeding | AC100-240V |
| Werktijd | 40 minuten |
| Gewicht | 1,2 kg |
| Dimensie | 145 x 95 x 45 mm |