| Naam | Drone-antistoorzenderapparaat |
|---|---|
| Frequentiebereik | 2400-2500 MHz | 5150-5350 MHz/5725-5850 MHz |
| Input triggervermogen | Min:3dBm Max:23dBm | Min: 3 dBm Max: 23 dBm |
| Huidige levering | 3,2A@Pout 43dBm 16,8V | 3,2A@Pout 43dBm 16,8V |
| Opslagtemperatuur | 40ºC~+150ºC |
| Afmetingen | 513 × 462 × 233 mm |
|---|---|
| Gewicht | 29.9 kg |
| Vochtigheid | 5% - 95% |
| Blocbereik | 100-500m (afhankelijk van lokale omgeving) |
| Energieverbruik | 1180W |
| Naam | Multi-band stoorzender |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Frequentie | 8,2 MHz, 58 KHz, 58 Khz/8,2 Khz, 8,2 MHz ± 2%, 8,2 M / 58 K |
| Dimensie | 40 mm x 40 mm, 4 * 4 cm, 157 * 44 * 7 cm, 195,0 * 137,0 * 11,7 mm, 25 * 30 * 20 mm |
| Gewicht | 12,5 kg/doos, 345 g |
| Naam | Signaalversterker |
|---|---|
| Sollicitatie | anti-drone |
| Functie | Duurzaam |
| Uitgangsvermogen | 100W |
| Frequentie | 1080-1360MHz |
| Productnaam | Jammer-module |
|---|---|
| Type | RF -module |
| Uitgangsvermogen | 30W |
| Productgrootte | 117*40*18mm |
| Frequentie | 20-6000mhz |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Functie | Drone Jammer Block Signal of Drone, isoleer RF -signaal |
| Stroombron | Batterij |
| Bedieningsafstand | 1000 meter,>500m |
| Dimensie | 210*110*25 (mm) |
| Oorsprong | China |
|---|---|
| Specificatie | Azimut 360 graden; volledige luchtruim |
| Detectiebereik | 1-3 km |
| verstoringsapparaat Antenne | Directiona + omnidirectionele antenne |
| Productiecapaciteit | 100 stuk/jaar |
| Specificatie | 200 kg |
|---|---|
| Effectief bereik | 1 km/3 km/4-6 km |
| Oorsprong | China |
| Sollicitatie | Conferentiecentrum |
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
| GNSS | 1550-1620 MHz |
|---|---|
| Bereik | Afstandsbedieningsignaal 1-3 km |
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Oorsprong | China |
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
| Voeding | Interne batterij: 24V, 8,5A |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20 °C tot +55 °C |
| Batterijduur | 40-50 minuten |
| Totaal uitgangsvermogen | 125W |
| Stroomverbruik | 250W |