| Voeding | AC220V |
|---|---|
| Stroomverbruik | 180W |
| Afmetingen | 300×200×150mm |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Relatieve werkvochtigheid | 80% |
|---|---|
| Voeding | 150W |
| Werktijd | 24 uur per dag |
| Jamming Range | 5-30 meters |
| Werktemperatuur | -40 tot 55℃ |
| Gewicht | 12KG |
|---|---|
| Dimensie | 680 x 240 x 95mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Voeding | AC110 of 220-240V/gelijkstroom 27V |
| Jamming Range | Straal 50~150 meter (-75dBm bij omnidirectionele antennes) |
| Jamstraal | 20-60 meter |
|---|---|
| Voeding | AC110-240V aan DC24V |
| Werktijd | Niet-einde het Werken |
| Productgrootte | 355×238×60mm (exclusief antenne) |
| Productgewicht | ca. 5,0 kg |
| Verpakkingsgrootte | 52×45×15cm |
|---|---|
| Netto gewicht | 10 kg |
| Voeding | AC-adapter 50-60Hz (110-240V AC naar 24V DC) |
| Afmetingen | 410×310×91mm (exclusief antennes) |
| Beveiligingsstraal | 10-80 meter bij -75dBm |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Antenne | 380 mm lang |
| Afmetingen | 330×238×60mm |
| Jamming Range | Straal 10-40 meter (-75dBm) |
| Gewicht | 6,5 kg |
| Werktemperatuur | -30 tot 60 ° C |
|---|---|
| Netto gewicht | 6KG |
| Pakketgrootte | 450 x 235 x 95 mm |
| Afmetingen | 335 x 238 x 60 mm (exclusief antenne) |
| Voeding | Wisselstroomadapter 50 tot 60 Hz (110 of 240 V AC-27 V DC) |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Gewicht | 45 kg, 10,5 kg,> 50 kg, <4 kg, 17 kg |
| Spanning | 27/28 V gelijkstroom, 220 V, 28 V |
| Stroombron | Batterij |
| Maat | Middelgrote maat, 320 * 200 * 460 mm, 76 * 20 * 26 cm, 37,5 * 29 * 10 cm |
| Werktemperatuur | -40℃ aan 55℃ |
|---|---|
| Lichaamsgewicht | 17.0kg |
| Lichaamsgrootte | 450×450×200mm |
| Werkvochtigheid | 35% tot 85% |
| Stroominvoer | Wisselstroom 160V-240V |
| Gewicht | 6.2Kg |
|---|---|
| Afmetingen | 440 x 250 x 90mm |
| Voeding | AC100-240V of DC 24V |
| Afstandsbediening | 2-5 meter met infraroodafstandsbediening voor AAN/UIT |
| Antenne | 380 mm lang |