| Batterij | 27V 56Ah |
|---|---|
| Netto gewicht | 50KG |
| Werktemperatuur | -30 ° C tot 60 ° C |
| Totaal vermogen | 330 W |
| Afmetingen | 630×500×350mm (exclusief antenne) |
| Voeding | Wisselstroomadapter 50 tot 60 Hz |
|---|---|
| Totaal vermogen | 125W |
| Beveiligingsstraal | 20-150 meter bij -75dBm |
| Garantie | Eén jaar na levering |
| Werktemperatuur | -30 ° C tot 60 ° C |
| Voeding | Wisselstroomadapter 50 tot 60 Hz |
|---|---|
| Totaal vermogen | 108w |
| Beveiligingsstraal | 20-80 meter bij -75dBm |
| Garantie | Eén jaar na levering |
| Jamstraal | 20-80 meter |
| Afmetingen | 400 x 290 x 135 mm (exclusief antenne) |
|---|---|
| Netto gewicht | 16kg |
| Bruto gewicht | 18kg (15kg + 3kg antennes) |
| Totaal vermogen | 75W |
| Werktemperatuur | -30°C aan +60°C |
| Gewicht | 25 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 510 × 430 × 350 mm |
| Vochtigheidsbereik | 30% - 95% |
| Totaal uitgangsvermogen | 300 Watt |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Totaal uitgangsvermogen | 300 Watt |
|---|---|
| Gewicht | 25 kg |
| Afmetingen | 510 × 430 × 350 mm |
| Vochtigheidsbereik | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Relatieve werkvochtigheid | 80% |
|---|---|
| Voeding | 150W |
| Werktijd | 24 uur per dag |
| Jamming Range | 5-30 meters |
| Werktemperatuur | -40 tot 55℃ |
| Afmetingen | 335 x 238 x 60 mm (exclusief antenne) |
|---|---|
| Bruto gewicht | 8 kg |
| Werktemperatuur | -30 tot 60 ° C |
| Garantie | Eén jaar na levering |
| Totaal vermogen | Totaal vermogen |
| Werktemperatuur | -20 ℃ tot 75 ℃ |
|---|---|
| Lichaamsgewicht | 250,0 kg |
| Totaal uitgangsvermogen | 220W |
| Werkvochtigheid | 35-95% |
| Lichaamsgrootte | Lichaam 45×35×25 CM (antenne 6×2 CM) |
| Voeding | AC220V, DC 28V |
|---|---|
| Gewicht | 16kg |
| Afmetingen | 500×500×200mm (L×B×H) |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Jamming Range | 20100km |