| Naam | Konvooi bomstoorzender |
|---|---|
| Voeding | AC110-240V |
| Uitgangsvermogen | 915W |
| Gewicht | 75 kg |
| Vochtigheid | 5%-95% |
| Afmetingen | 400×288×155mm |
|---|---|
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Aantal Antennes | 7 |
| Jamming Range | 10-60 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Totaal uitgangsvermogen | 600watt |
|---|---|
| Afmetingen | 592×395×265mm |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Jamming Range | 50-600 m, afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk |
| Verdienen | 50±1,0 dB |
|---|---|
| Tijdvertraging | < 1 μs |
| Bedrijfstemperatuur | -20 aan +80°C |
| Uitgangsvermogen | 50 ± 1 dBm |
| Afmetingen | 175 mm × 164 mm × 60 mm (L × B × H) |
| Naam | RF-droneoorzender |
|---|---|
| Voeding | 110-240 V AC tot 27 V DC |
| Uitgangsvermogen | Totaal 220W (30-50W per band) |
| Jamming straal | 100-1000 meter (GPS-signaal tot 1000m) |
| Productgewicht | Ongeveer 30 kg (met Omni-antennes) |
| Gewicht | 55 kg |
|---|---|
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Aantal Antennes | 8 |
| Jamming Range | 500-1100 meter (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Antennetype | Omnidirectionele antennes met hoge versterking |
| Totaal uitgangsvermogen | 215W |
|---|---|
| Gewicht van de hoofdeenheid | 30 kg |
| Maat | 650×350×300mm |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -10ºC tot +50ºC |
| Voeding | 12V 1A, 11V-36V/1,5A |
|---|---|
| Stroomverbruik | 1200W |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Afmetingen | 592×395×265mm |
| Stroominvoer | AC 110-240V |
|---|---|
| Gewicht | 6,5 kg |
| Verpakkingsgrootte | 450×430×150mm |
| Antenne -winst | 5 dBi |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
|---|---|
| Antenne -winst | 5 dBi |
| blokkerende modules | 6 |
| Jamming Range | 5-50 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Stortingsbron | Frequentie-scantechnologie |