| Indicatielicht | Groen signaallicht |
|---|---|
| Lichaamskleur | Wit |
| Netto gewicht | 11 gram |
| Afmetingen | 73,3 mm (L) × 30,3 mm (B) × 9,3 mm (H) |
| Werktemperatuur | -25 ° C tot 55 ° C |
| Naam | Signaalversterker |
|---|---|
| Sollicitatie | anti-drone |
| Functie | Duurzaam |
| Uitgangsvermogen | 100W |
| Frequentie | 1080-1360MHz |
| Productnaam | Jammer-module |
|---|---|
| Type | RF -module |
| Uitgangsvermogen | 30W |
| Productgrootte | 117*40*18mm |
| Frequentie | 20-6000mhz |
| Beveiligingswaaier | Straal 300-500 meter (-75dBm, afhankelijk van de afstand van het basisstation in open veld) |
|---|---|
| Vastgelopen signaaltypen | CDMA: 2,4G, 2,4G, 5,8G, GPS L1, 433MHz, 915MHz |
| Uitvoerkanalen | 6 onafhankelijke uitgangskanalen |
| Garantie | 36 maanden,2 jaar,12 maanden,3 jaar,1 jaar |
| Kleur | Zwart, wit |
| Totaal uitgangsvermogen | 200W |
|---|---|
| Interferentiewaaier | 1500-3000 meter |
| Voeding | AC100-240V / DC24V |
| Oplaadtijd | 3-4 uur |
| Ingebouwde batterij | 24V 40A |
| Jamming straal | 50-600M (afhankelijk van omgeving en signaalsterkte) |
|---|---|
| Hostgewicht | 85 kg |
| Gastheerafmetingen | 625×500×700 mm (L×H×B) |
| Werktemperatuur | -20 tot +55° Celsius |
| Antenneconfiguratie | 13 externe omnidirectionele antennes |
| Werktemperatuur | -22°C tot +70°C |
|---|---|
| Gewicht | 22 kg |
| Maat | 50*300*100mm (beugelbreedte: 10cm) |
| Oplaadtijd | 3-4 uur (ingebouwde lithiumbatterij) |
| Gebruikstijd | 45-70 minuten |
| Totaal uitgangsvermogen | 220 W |
|---|---|
| Lichaamsgrootte | Lichaam 45*35*25 CM (antenne 6*2 CM) |
| Lichaamsgewicht | 250,0 kg |
| Werktemperatuur | -20℃~75℃ |
| Werkvochtigheid | 35 tot 95% |
| Vochtigheid | 30%-95% |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Antennetype | Omnidirectionele antennes met hoge versterking |
| Afmetingen | 580 × 280 × 410 mm |
| Gewicht | 35 kg |
| Uitgangsvermogen | 1000 Watts |
|---|---|
| Voeding | AC110-240V, 24V of 48V DC |
| Modules per eenheid | 11 |
| Bedrijfsuren | Onbeperkt |
| Werktemperatuur | -20°C aan +55°C |