| Totaal uitgangsvermogen | 600watt |
|---|---|
| Gewicht | 35KG |
| Afmetingen | 580×280×410mm |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Jamming Range | 50-500 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Afmetingen | 592×395×265mm |
|---|---|
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Jamming Range | 50-300 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Aantal Antennes | 3 |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
|---|---|
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Afmetingen | 592×395×265mm |
| Gewicht | 45 kg |
| Jamming Range | 50-600 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Bescherming | 100% veilige VSWR-overbescherming (isolator) voor elke module |
|---|---|
| Jamming Range | 50-150 meter @ -75dBm |
| Batterijduur | 1-2 uur (extra batterijopties beschikbaar) |
| Afmetingen | 490 x 370 x 190 mm (H × B × D) |
| Gewicht | 14 kg |
| Voeding | AC220V of DC48V |
|---|---|
| Gewicht | 45 kg |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Afmetingen | 592×395×265mm |
| Voeding | 50-60 Hz, wisselstroom 100-240 V |
|---|---|
| Werktijd | 1,5 uur |
| Jamming Range | 10-30 meter (afhankelijk van signaalsterkte) |
| Gewicht | 950 g |
| Afmetingen | 90x38x156mm (exclusief antennes) |
| Bedrijfstemperatuur | -10 ° C tot +55 ° C |
|---|---|
| Verpakkingsafmetingen | 70x210x240mm |
| Effectief bereik | 10-30 meter (afhankelijk van signaalsterkte) |
| Werktijd | 1,5 uur |
| Gewicht | 950 g |
| Gewicht | 15KG |
|---|---|
| Afmetingen | 320×120×430mm |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Jamming Range | 20-120 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
|---|---|
| Vochtigheidsbereik | 30%-95% |
| Afmetingen | 592×395×265mm |
| Jamming Range | 50-300 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| met een vermogen van niet meer dan 50 W | 5 |
| Voeding | AC220V of 110V |
|---|---|
| Gewicht | 7KG |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Jamming Range | 10-60 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Afmetingen | 400×288×155mm |