| Naam | Antihommelmodule |
|---|---|
| Sollicitatie | anti-drone |
| Functie | Duurzaam |
| Uitgangsvermogen | 10W |
| Frequentie | 5725-5850MHz |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 100W |
| Frequentiebereik | 1100-1500 MHz |
| Werkspanning | 28V |
| Werkende stroom | 8 - 10A |
| Naam | Draadloze signaalstoorzenders |
|---|---|
| Garantie | 36 maanden,2 jaar,12 maanden,3 jaar,1 jaar |
| Gebruik | Automobiel, handbediende |
| Maat | 85 mm x 37 mm x 23 mm, 320 * 200 * 460 mm, 150 mm * 100 mm * 16 mm, 65 mm x 61 mm x 26 mm |
| Kleur | Zwart, wit |
| Naam | De Stoorzender van het rugzaksignaal |
|---|---|
| Navigatie-spoofing-functie | Drone No-Fly Zone-projectie (geforceerde landing), directionele verplaatsing; |
| Verdedigingsafstand | 1-5 km (PA RF-vermogen 25 W); |
| Misleiding interventietijd | 2s; |
| Effectieve misleidingshoek | horizontaal: 360 °, verticaal: ±90 °; |
| Naam | Handbediende Signaalstoorzender |
|---|---|
| Totaal uitgangsvermogen | 40W |
| Batterij | +24V/5AH LiFe PO4 |
| Werktijd | 1,5 uur |
| Inwendige doos afmetingen | 450×350×300mm |
| Sollicitatie | Airport, Lab Testing/Signal Jammer, Signal Jammer, Conference, Control Drone door GPS/Galileo/Glonas |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Gebruik | Politie wetshandhaving Militaire veiligheid, secuïteit apparatuur |
| Functie | Drone Jammer Block Signal of Drone, isoleer RF -signaal |
| Stroombron | Batterij |
| Vermogen | 37DBM |
|---|---|
| Voeding | Ingebouwde 24V, 8A batterij (120 minuten continu gebruik) |
| Sollicitatie | Airport, Lab Testing/Signal Jammer, Signal Jammer, Conference, Control Drone door GPS/Galileo/Glonas |
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | Aluminium en Cooper, Kunststof |
| Naam | Drone-jammermodule |
|---|---|
| Sollicitatie | anti-drone |
| Functie | Duurzaam |
| Uitgangsvermogen | 10W |
| Frequentie | 5725-5850MHz |
| Voeding | AC220V, DC24V |
|---|---|
| Gewicht | 15KG |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Jamming Range | 20-120 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| interne batterij | 24V DC, 2 uur looptijd |
| Voeding | AC220V of 110V |
|---|---|
| Stroomverbruik | 200Watt |
| Gewicht | 7KG |
| Maat | 400×288×155mm |
| Vochtigheid | 30%-95% |