| met een vermogen van niet meer dan 50 W | 6 |
|---|---|
| Trui | 1/2 Superflexibele coaxiale kabel |
| Jamming Range | 50-300 meter (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Gewicht en afmetingen | 25kg, 510×430×350mm |
| Voeding | AC220V, DC 28V |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
|---|---|
| Afmetingen | 580×280×410mm |
| Gewicht | 45 kg |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Jamming Range | 50-300 m (afhankelijk van signaaldichtheid) |
| Bedrijfstemperatuur | -10 ° C tot +55 ° C |
|---|---|
| Voeding | AC110-240V, DC28V |
| Energieverbruik | 150W |
| Afmetingen | 220×110×146mm |
| Gewicht | 5,5 kg |
| Voeding | AC220V of 110V |
|---|---|
| Stroomverbruik | 1000watt |
| Gewicht | 65KG |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Jamming Range | 100-600 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Totaal uitgangsvermogen | 100 watts |
|---|---|
| Gewicht | 10 kg |
| Afmetingen | 350×270×130mm (L×B×H) |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Voeding | AC220V |
|---|---|
| Het blokkeren Gebied | 20-80 meter (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Gewicht | 8 kg |
| Afmetingen | 300×200×150mm |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Afmetingen | 520×230×200mm (exclusief antennes) |
|---|---|
| Netto gewicht | 7KG |
| Werktemperatuur | -30 ° C tot 60 ° C |
| Beveiligingsstraal | 20-150 meter bij -75 dBm (afhankelijk van lokale signaalsterkte) |
| Totaal vermogen | 80-100W |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
|---|---|
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Afmetingen | 580 × 280 × 410 mm |
| Antennetype | Omnidirectionele antennes met hoge versterking |
| Buitenbatterij (optioneel) | 24V DC |
| Bedrijfstemperatuur | -10 ° C tot +50 ° C |
|---|---|
| Bedrijfsvochtigheid | 30%-95% |
| Hostgewicht | 6,0 kg |
| Stroomverbruik | 480W |
| Externe voeding | AC~220V |
| Voeding | AC220V |
|---|---|
| Het blokkeren Gebied | 20-80 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Gewicht | 8 kg |
| Vochtigheidsbereik | 30%-95% |
| Gelijkstroom | 24V, 15A met interne batterij (2 uur werking) |