| Voeding | AC110-240V, DC28V |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 1015W |
| Gewicht | 65KG |
| Vochtigheid | 5%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Stroominvoer | AC 110-240V |
|---|---|
| Voeding | 165W |
| Gewicht | 6,5 kg |
| Productgrootte | 440×410×120mm |
| Vochtigheid | ≤85%RH |
| Voeding | AC110-240V |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 1000W |
| Gewicht | 65KG |
| Vochtigheid | 5%-95% |
| Werktemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
|---|---|
| Afmetingen | 592×395×265mm |
| Gewicht | 30 kg |
| Totaal uitgangsvermogen | 500 watt |
| Voeding | AC220V of DC28V |
| Naam | Konvooi bomstoorzender |
|---|---|
| Pelikaangeval | 1440, 30 kg gewicht |
| Vochtigheid | 5% tot 90% |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ℃ tot +60 ℃ |
| Gewicht | 90 kg (alleen hoofdapparaat, exclusief antenne en accessoires) |
| Gewicht van de hoofdeenheid | 45 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 513*462*233mm |
| Omni-antennes | 8 eenheden |
| Vochtigheidsbereik | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +65°C |
| Netto gewicht | 70 kg |
|---|---|
| Werktemperatuur | -30 tot 60 ° C |
| Totaal vermogen | 350W |
| Beveiligingsstraal | 300-1000 meter bij -75dBm |
| Garantie | Eén jaar na levering |
| Werktemperatuur | -30℃-60℃ |
|---|---|
| Totaal vermogen | 400W |
| Beveiligingsstraal | 50-350 meter bij -75dBm |
| Pakketgrootte | 800 × 700 × 600 mm |
| Netto gewicht | 50KG |
| Modules per eenheid | 15 |
|---|---|
| Voeding | AC110-240V, DC28V |
| Gewicht | 75 kg |
| Externe antenneafmetingen | 640×540×550mm (L×H×B) |
| Vochtigheidsbereik | 5%-95% |
| Voeding | Wisselstroomadapter 50-60Hz (AC110/240V-DC27V) |
|---|---|
| Afmetingen | 335 x 238 x 60 mm (exclusief antennes) |
| Werktemperatuur | -30 ° C tot 60 ° C |
| Totaal vermogen | 70W |
| Garantie | Eén jaar na levering |