| Vochtigheid | 30%-95% |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20ºC aan +70ºC |
| Batterijduur | 1,5 uur (24V, 24A) |
| Gewicht van de hoofdeenheid | 16.8kg |
| Voeding | AC90-260V, DC24-28V |
| Modules per eenheid | 15 |
|---|---|
| Voeding | AC110-240V, DC28V |
| Gewicht | 75 kg |
| Externe antenneafmetingen | 640×540×550mm (L×H×B) |
| Vochtigheidsbereik | 5%-95% |
| Maximaal invoervermogen ((W) | 100W |
|---|---|
| Voor-achterverhouding ((dB) | ≥20-30 |
| Batterij | 1-2 urenwerktijden |
| Totaal | 86W |
| Gewicht | 9,6 kg |
| Productgrootte | 440×410×120mm |
|---|---|
| Gewicht | 6,5 kg |
| Voeding | 250W |
| Winst van antenne | 5 dBi |
| VSWR | ≤1,5 |
| Voeding | Wisselstroomadapter 50-60Hz (AC110/240V-DC27V) |
|---|---|
| Afmetingen | 335 × 238 × 60 mm |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot +60°C |
| Totaal vermogen | 70W |
| Garantie | Eén jaar na levering |
| Batterij | 27V 56Ah |
|---|---|
| Afmetingen | 630×500×350mm (exclusief antennes) |
| Netto gewicht | 50KG |
| Werktemperatuur | -30 ° C tot 60 ° C |
| Totaal vermogen | 330 W |
| Pakketgrootte | 480*115*100mm |
|---|---|
| Netto gewicht | 1,5 kg |
| Totaal vermogen | 20W |
| Voeding | Wisselstroomadapter 50 tot 60 Hz (AC110 of 240V-DC24V) |
| Ingebouwde batterij | 24V4Ah |
| Voeding | AC220V, DC 28V |
|---|---|
| Gewicht | 16kg |
| Afmetingen | 40×38×32cm |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot +55°C |
| Stortingsbron | Frequentie-scantechnologie |
| Vochtigheid | 30%-95% |
|---|---|
| Afmetingen | 580×280×410mm |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Gewicht | 35KG |
| Totaal uitgangsvermogen | 300 Watt |
| Pim | <-107dBm |
|---|---|
| Verdienen | 5 dBi |
| Ingangsimpedantie | 50Ω |
| Lengte | 80cm (CH3: 113cm) |
| windsnelheid | 60 m/s |