| Çalışma Sıcaklığı | -10°C ila +55°C |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC110-240V, DC 28V |
| Enerji Tüketimi | 150W |
| Boyutlar | 220×110×146mm |
| Ağırlık | 5.5kg |
| Toplam çıktı gücü | 30-35 Watt |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC110-240V, DC 12V |
| Ağırlık | 5.5kg |
| Boyut | 295×235×60mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C ila +55°C |
| Güç Tüketimi | 5,000 W (bulut platformu ve engelleyici dahil) |
|---|---|
| Ağırlık | 150kg (bulut platformu ve sinyal bozucu dahil) |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +70°C |
| BAĞIL NEM | Aylık maksimum %95 (minimum sıcaklık 25°C) |
| Rakım | ≤2500m |
| Çalışma Sıcaklığı | -20ºC ile +55ºC arası |
|---|---|
| şarj süresi | 4 saat |
| Ağırlık | 4,3KG (Birim), 7KG (Paketlenmiş) |
| Boyutlar | 660×290×50mm |
| Anten | 8dBi Yön Paneli |
| Güç Kaynağı | Dahili pil: 24V, 10A; veya Harici pil |
|---|---|
| Toplam çıktı gücü | 125W |
| Pil Çalışma Süresi | 60 dakika |
| Güç Tüketimi | 350W |
| Görüntülemek | Pil yüzdesini gösteren LCD |
| Boyutlar | 740×510×350mm (anten hariç) |
|---|---|
| Net ağırlığı | 70kg |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 ila 60 ° C |
| Ekranlama Yarıçapı | -75dBm'de 300-1000 metre |
| Garanti | Teslim Tarihinden İtibaren Bir Yıl |
| Koruma Aralığı | Yarıçap 300-500 metre (-75dBm, açık alanda baz istasyonu mesafesine bağlı olarak) |
|---|---|
| Sıkışan Sinyal Türleri | CDMA: 2.4G, 2.4G, 5.8G, GPS L1, 433MHz, 915MHz |
| çıkış kanalları | 6 bağımsız çıkış kanalı |
| Garanti | 36 Ay,2 Yıl,12 Ay,3 Yıl,1 Yıl |
| Renk | Siyah, beyaz |
| Nem | %30 - %95 |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +70°C |
| Pil Çalışma Süresi | 1,5 saat (24V, 24A) |
| Ana birim ağırlığı | 16.8kg |
| Güç Kaynağı | AC90-260V, DC24-28V |
| Pil çalışma süresi | 45 dakika |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20ºC ile +55ºC arası |
| Güç Tüketimi | 240W |
| Panel Anten | 10dBi Kazanç |
| Toplam çıktı gücü | 125W |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +65°C |
|---|---|
| BAĞIL NEM | % 5-% 95 yoğunlaşmayan |
| OPERASYONEL GÜÇ | 90-260 VAC / 24V DC Dahili Güç Kaynağı |
| Piller | Dahili Li-Ion 20AH |
| soğutma | Zorunlu Hava Soğutma |