| İsim | Drone Anti Jammer Cihazı |
|---|---|
| Frekans Aralığı | 2400-2500MHz | 5150-5350MHz/5725-5850MHz |
| Maksimum Çıkış Gücü | 43dBm(20W) | 43dBm(20W) |
| Giriş Tetik Gücü | Min:3dBm Maks:23dBm | Min:3dBm Maks:23dBm |
| Şarj Gerilimi | 16.8V/3A |
| İsim | Drone Anti Jammer Cihazı |
|---|---|
| Frekans Aralığı | 2400-2500MHz | 5150-5350MHz/5725-5850MHz |
| Giriş Tetik Gücü | Min:3dBm Maks:23dBm | Min:3dBm Maks:23dBm |
| Akım kaynağı | 3,2A@Pout 43dBm 16,8V | 3,2A@Çıkış 43dBm 16,8V |
| Depolama Sıcaklığı | 40°C~+150°C |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ila +55° Santigrat |
|---|---|
| Nem | %30 - %95 |
| Konak ağırlığı | 86kg |
| Çıkış Gücü | 630W |
| Güç Kaynağı | AC110-240V, DC 24V |
| Toplam çıktı gücü | 220 W |
|---|---|
| Vücut büyüklüğü | Gövde 45*35*25 CM (anten 6*2 CM) |
| Vücut ağırlığı | 25,0 kilo |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C~75°C |
| Çalışma nemi | 35~95% |
| Sürekli çalışma | 20-30 Dakika |
|---|---|
| Pil süresi | 1 ila 2 saat |
| Pil şarj süresi | 4 saat |
| Etkili Aralık | 1000-2000 metre (çevre koşullarına bağlı) |
| Boyutlar | 870×120×120 mm (en geniş nokta 210 mm) |
| Şarj Yöntemi | 29.4V şarj adaptörü |
|---|---|
| Toplam çıktı gücü | 135W |
| Sıkışma Mesafesi | 2,5-3km (Mavic 2) |
| Pil çalışma süresi | 40 dakika |
| Ağırlık | 4.35kg |
| Toplam çıktı gücü | 13 Watt |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC110-240V, DC 12V, 6A |
| Güç Tüketimi | 60 watt |
| Nem | %5 - %95 |
| Sıkışma aralığı | 5 - 50 metre |
| Pil | Dahili Li-Ion 24AH |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +65°C |
| BAĞIL NEM | % 5-% 95 yoğunlaşmayan |
| OPERASYONEL GÜÇ | 90-260 VAC / 24V DC Dahili Güç Kaynağı |
| Direnç derecesi | IP52 |
| Ağırlık | 2,5 kg |
|---|---|
| Anten kazancı | 10DBi |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Güç Kaynağı | 165W |
| Paket Boyutu | 580×420×23mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -22°C ila +70°C |
|---|---|
| Ağırlık | 22kg |
| Boyut | 50*300*100mm (braket genişliği: 10cm) |
| şarj süresi | 3-4 saat (dahili lityum pil) |
| Kullanım Süresi | 45-70 dakika |