| Paket Boyutu | 480*115*100mm |
|---|---|
| Net ağırlığı | 1.5kg |
| Toplam Güç | 20W |
| Güç Kaynağı | AC adaptörü 50 ila 60Hz (AC110 veya 240V-DC24V) |
| Dahili batarya | 24V4Ah |
| Pil | Dahili Li-Ion 24AH |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +65°C |
| BAĞIL NEM | % 5-% 95 yoğunlaşmayan |
| OPERASYONEL GÜÇ | 90-260 VAC / 24V DC Dahili Güç Kaynağı |
| Direnç derecesi | IP52 |
| Çalışma Sıcaklığı | -22°C ila +70°C |
|---|---|
| Ağırlık | 22kg |
| Boyut | 50*300*100mm (braket genişliği: 10cm) |
| şarj süresi | 3-4 saat (dahili lityum pil) |
| Kullanım Süresi | 45-70 dakika |
| Pil | 27V 56Ah |
|---|---|
| Boyutlar | 630×500×350mm (anten hariç) |
| Güç Kaynağı | AC adaptörü 50 ila 60Hz, (AC110 veya 240V-DC27V) |
| Net ağırlığı | 50kg |
| Toplam Güç | 400W |
| Toplam çıktı gücü | 200W |
|---|---|
| girişim aralığı | 1500-3000 metre |
| Güç Kaynağı | AC100-240V / DC24V |
| şarj süresi | 3-4 saat |
| Dahili batarya | 24V 40A |
| Çıkış Gücü | Toplam 385W |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC 110V veya 220V - DC 27V |
| Çalışma Süresi | Sürekli kesintisiz çalışma |
| Soğutma sistemi | Yüksek verimli alüminyum alaşımlı radyatör + 4 soğutma fanı |
| Sıkışma Yarıçapı | 800-1500 metre |
| Boyut | 362,8×310×130 mm (antenler hariç) |
|---|---|
| Toplam güç tüketimi | 200W |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 ila +55 ℃ |
| Hava basıncı | 86~106kpa |
| Ağırlık | Yaklaşık 15kg |
| Çıkış Gücü | 60W |
|---|---|
| Güç Tüketimi | 180W |
| Ana birim ağırlığı | 16kg |
| Boyut | 346×216×100mm |
| Nem | %30 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20ºC ile +55ºC arası |
|---|---|
| Güç Tüketimi | 240W |
| Birim ağırlık | 4.3KG (Ambalaj Ağırlığı: 11KG) |
| Boyutlar | 680 × 300 × 70 mm |
| Anten | 10dBi Kazanç Paneli Anteni |
| Boyutlar | 400 x 290 x 135 mm (anten hariç) |
|---|---|
| Net ağırlığı | 16kg |
| Brüt ağırlık | 18kg (15kg + 3kg antenler) |
| Toplam Güç | 75W |
| Çalışma Sıcaklığı | -30°C ila +60°C |