| Güç Kaynağı | AC110-240V, DC28V |
|---|---|
| Boyutlar | 380(U) * 300(G) * 90(Y) mm |
| Ağırlık | 7kg |
| Nem | %5 - %95 |
| Enerji Tüketimi | 240W |
| Güç Kaynağı | AC100-240V veya 12V Araç Şarj Cihazı |
|---|---|
| Sıkışma aralığı | Yarıçap 10-30 metre (-75dBm@Çok yönlü antenler) |
| Çalışma Süresi | 2,5 saat |
| Ağırlık | 1.6kg |
| Garanti | 1 Yıl |
| Etkili Aralık | 1km/3km/4-6km |
|---|---|
| Şartname | 200kgs |
| Menşei | Çin |
| Başvuru | Konferans merkezi |
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 50W |
| Ağırlık | 500g |
| Boyut | 117,1*25,6*16 mm |
| Gerilim - Besleme | 24-30v |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 100W |
| Frekans Aralığı | 1100-1500 MHz |
| Çalışma Gerilimi | 28V |
| Çalışma akımı | 8 - 10A |
| Nem | %5 - %95 |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -25°C - +55°C |
| Ağırlık | 7kg |
| Enerji Tüketimi | 240W |
| Sıkışma aralığı | 10-80m yarıçap (yerel sinyal yoğunluğuna bağlı) |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 200W |
| Sıklık | 2.4G 2400-2485MHz |
| Kalite Garantisi | 12 Ay |
| Teslim süresi | 5-8 gün |
| Çalışma Süresi | 50 Dakika |
|---|---|
| Boyutlar | 200 x 135 x 50 mm (yalnızca Ana Ünite, antenler hariç) |
| Garanti | 1 Yıl |
| Uzaktan Kumanda Yarıçapı | 100-500 metre (PCB-2046-CR) |
| Cep Telefonu Yarıçapı | 20-50 metre (-75dBm@Çok yönlü antenler) |
| Minimum Algılama Mesafesi | ≤150m |
|---|---|
| Nominal Güç | 400W |
| Güç Kaynağı | AC200-AC240 |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ile +55°C arası |
| Boyut | 820x925x360 mm |
| Teslim süresi | 5-8 gün |
|---|---|
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | 100 |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | UND |