| Güç Kaynağı | AC100-240V veya 12V Araç Şarj Cihazı |
|---|---|
| Çalışma Süresi | 4,0 Saat |
| Ağırlık | 1,5 kilo |
| Boyutlar | 160 x 105 x 50 mm (yalnızca Ana Ünite, antenler hariç) |
| Garanti | 1 Yıl |
| Güç Kaynağı | AC110-240V, DC28V |
|---|---|
| Nem | %5 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -25°C - +55°C |
| Boyutlar | 380(U) × 300(G) × 90(Y) mm |
| Ağırlık | 7kg |
| Menşei | Çin |
|---|---|
| Şartname | Azimut 360 derece; tam hava sahası |
| Giriş/çıkış | 1-3km. |
| Jammer Anteni | Yönlü +Çok Yönlü Anten |
| Üretim kapasitesi | 100 parça/yıl |
| Güç Kaynağı | AC100-240V |
|---|---|
| Çalışma Süresi | 50 Dakika |
| Ağırlık | 1,8 kilo |
| Boyutlar | 200 x 135 x 50 mm (Yalnızca Ana Ünite, Antenler dahil değildir) |
| Garanti | 1 Yıl |
| Güç Kaynağı | 50-60Hz, AC 100-240V |
|---|---|
| Etkili Aralık | 1-20 metre (sinyal gücüne bağlı olarak) |
| Ağırlık | 850g |
| Boyutlar | 78x34x138mm (antenler hariç) |
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C ila +55°C |
| Güç Kaynağı | Adaptör 50 ila 60Hz AC (110-240V AC/24V DC) |
|---|---|
| Dahili batarya | 24V/5200mAh |
| Boyutlar | 200x133x66mm (antensiz) |
| Toplam Güç | 37W |
| Garanti | Teslim Tarihinden İtibaren Bir Yıl |
| Garanti | Teslim Tarihinden İtibaren Bir Yıl |
|---|---|
| Ekranlama Yarıçapı | 2-30 metre (sinyal gücüne bağlı olarak) |
| Toplam Güç | 24W |
| Ambalaj Boyutu | 330×250×80mm |
| Güç Kaynağı | Adaptör 50-60Hz AC (110-240V AC/12V DC) |
| Nem | %5 - %95 |
|---|---|
| Boyut | 44*11*3.5cm |
| Ağırlık | 2.48kg |
| Sıkışma Aralığı (yarıçap) | Yerel sinyal gücüne bağlı olarak 5 - 40 metre |
| Toplam çıktı gücü | 18 Watt |
| Algılama Aralığı | 1km/3km/4-6km |
|---|---|
| Şartname | Entegre Çözüm |
| Menşei | Çin |
| Başvuru | Güvenlik koruması |
| Ticari marka | OEM Mevcut |
| Algılama Mesafesi | ≥ 1500m |
|---|---|
| Gün ışığı kamerası | 2688x1520(RES) |
| Sahtecilik Kapsamı | Azimut: 360° |
| Frekans Bantları Sahtekarlığı | 1,575,42MHz±1,023MHz(GPS-L1), 1602MHz+N*5625kHz(N - --6)(GLONASS-L1) |
| Tespit yüksekliği | 300km |