| Toplam çıktı gücü | 80W |
|---|---|
| Ağırlık | 10kg |
| Boyutlar | 45×30×25cm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Sıkışma aralığı | 20-100m (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Güç Girişi | AC 110-240V |
|---|---|
| Güç Kaynağı | 165W |
| Ağırlık | 6.5kg |
| Ürün boyutu | 440×410×120mm |
| Nem | ≤85% bağıl nem |
| Ürün boyutu | 440×410×120mm |
|---|---|
| Ağırlık | 6.5kg |
| Güç Kaynağı | 250W |
| Anten Kazanımı | 5dBi |
| VSWR | ≤1,5 |
| Toplam çıktı gücü | 18 Watt |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC110-240V, DC 12V |
| Ağırlık | 3kg |
| Nem | %5 - %95 |
| Boyut | 363*137*42mm |
| Güç Tüketimi | 200W |
|---|---|
| Nem | %30 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ila +55°C |
| Ağırlık | 10 kg |
| Boyut (U×G×Y) | 300×200×150mm |
| Güç Kaynağı | adaptör 50 ila 60Hz AC (110-240V AC/12V DC) |
|---|---|
| Boyutlar | 238*134*57mm (anten hariç) |
| Brüt ağırlık | 1,0 kilo |
| Ekranlama Yarıçapı | -75dBm'de 30-100 metre (yerel sinyal gücüne göre değişir) |
| Dahili batarya | 7.4V/8000mAh |
| Güç Girişi | AC 110-240V |
|---|---|
| Ağırlık | 6.5kg |
| Ambalaj Boyutu | 450×430×150mm |
| Anten kazancı | 5dBi |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Toplam çıktı gücü | 100W |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC110-240V, DC 27V 10A |
| Güç Tüketimi | 150W |
| Nem | %5 - %95 |
| Sıkışma aralığı | 20-80 metre (yerel sinyal gücüne bağlı) |
| Ambalaj Boyutu | 330×250×80mm |
|---|---|
| Net ağırlığı | 1.5kg |
| Toplam Güç | 12W |
| Güç Kaynağı | AC Adaptör (110-240V AC/12V DC) Araç Şarj Cihazı seçeneğiyle |
| Ekranlama Yarıçapı | 2-20 metre (yerel sinyal gücüne bağlı olarak) |
| Ağırlık | 1,5 kilo |
|---|---|
| Boyutlar | 160 x 105 x 50 mm (yalnızca Ana Ünite, antenler hariç) |
| Güç Kaynağı | AC100-240V veya 12V Araç Şarj Cihazı |
| Çalışma Süresi | Ni-Mh pil 12000 mAH ile 4,0 Saat |
| Garanti | 1 Yıl |