| Güç Tüketimi | 145W |
|---|---|
| Boyut | 277x80x51 mm |
| Panel Anten | 8dBi Kazanç |
| Çalışma Sıcaklığı | -20ºC ile +55ºC arası |
| Pil çalışma süresi | 30 dakika |
| Pil Çalışma Süresi | 80 dakika |
|---|---|
| Boyutlar | 260 x 260 x 70 mm (Y × G × D) |
| Ağırlık | 2,7 KG (yaklaşık) |
| Çalışma Sıcaklığı | -20-60 ℃ |
| Sıkışma aralığı | Yarıçap 200-600 Metre |
| Toplam çıktı gücü | 215W |
|---|---|
| Ana birim ağırlığı | 30kg |
| Boyut | 650×350×300mm |
| Nem | %30 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C ila +50°C |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 ℃ -60 ℃ |
|---|---|
| Toplam Güç | 400W |
| Ekranlama Yarıçapı | -75dBm'de 50-350 metre |
| Paket Boyutu | 800 × 700 × 600 mm |
| Net ağırlığı | 50kg |
| Boyutlar | 740×510×350mm (anten hariç) |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC adaptörü 50 ila 60Hz (110 veya 240V AC-27V DC) |
| Net ağırlığı | 70kg |
| Toplam Güç | 350W |
| Ekranlama Yarıçapı | -75dBm'de 300-1000 metre |
| Pil | 27V 56Ah |
|---|---|
| Boyutlar | 630×500×350mm (antenler hariç) |
| Net ağırlığı | 50kg |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 ° C ila 60 ° C |
| Toplam Güç | 330W |
| Renk | Siyah |
|---|---|
| Ağırlık | 45kg,10,5kg,> 50kg,<4KG,17kg |
| Gerilim | 27/28VDC,220V,28V |
| Güç Kaynağı | Pil |
| Boyut | Orta Boy,320*200*460mm,76*20*26cm,37.5*29*10cm |
| Dahili batarya | 24V10A (2 saat sürekli çalışma sağlar) |
|---|---|
| sıkışma yarıçapı | >1500 metre (standart İHA’lar için 2000m’ye kadar) |
| Boyutlar (L × W × H) | 785×268×91 mm (antenler hariç) |
| Ağırlık | 6kg |
| Başvuru | Havaalanı, Laboratuvar Testi/Sinyal Jammer, Signal Jammer, Konferans, GPS/Galileo/Glonass tarafından |
| Güç Kaynağı | Dahili batarya (1 saat: 28V, 5A) veya Harici batarya |
|---|---|
| Kontrol | Her bant için 3 Bağımsız Switch |
| Toplam çıktı gücü | 90W |
| pil ömrü | 60 dakika |
| Çalışma Sıcaklığı | -20ºC ile +55ºC arası |
| yönlü panel antenleri | 8DBI |
|---|---|
| Toplam Çıkış gücü | 90W |
| Pil çalışma süresi | 60 dakika |
| Güç Tüketimi | 140W |
| Boyut | 660X290X50mm |