| Güç Girişi | AC 110-240V |
|---|---|
| Ağırlık | 6.5kg |
| Ambalaj Boyutu | 450×430×150mm |
| Anten kazancı | 5dBi |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
|---|---|
| Anten kazancı | 5dBi |
| sıkışma modülleri | 6 |
| Sıkışma aralığı | 5-50m (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Sıkışma Kaynağı | Frekans Tarama Teknolojisi |
| Güç Kaynağı | AC220V veya DC48V |
|---|---|
| Ağırlık | 45kg |
| Nem | %30 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Boyutlar | 592×395×265 mm |
| Ürün boyutu | 440×410×120mm |
|---|---|
| Ağırlık | 6.5kg |
| Güç Kaynağı | 250W |
| Anten Kazanımı | 5dBi |
| VSWR | ≤1,5 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
|---|---|
| Boyutlar | 580×280×410mm |
| Ağırlık | 45kg |
| Nem | %30 - %95 |
| Sıkışma aralığı | 50-300m (sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Güç Kaynağı | AC220V veya 110V |
|---|---|
| Ağırlık | 7kg |
| Nem | %30 - %95 |
| Sıkışma aralığı | 10-60m (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Boyutlar | 400×288×155mm |
| Minimum Algılama Mesafesi | ≤150m |
|---|---|
| Nominal Güç | 400W |
| Güç Kaynağı | AC200-AC240 |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ile +55°C arası |
| Boyut | 820x925x360 mm |
| Güç Kaynağı | AC220V |
|---|---|
| Güç Tüketimi | 180W |
| Boyutlar | 300×200×150mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Nem | %30 - %95 |
| Çalışma Frekansı | L1: 1575,42MHz B1: 1561,098MHz |
|---|---|
| Girişim Direnci | Tek parazitli sinyal-parazit oranı: ≥105dB Üçlü parazitli sinyal-parazit oranı: ≥95dB |
| Konumlandırma doğruluğu | Parazit yok: Yatay ≤1,5m (%95), Yükseklik ≤1,5m (%95) Parazitli: Yatay ≤10m (%95), Yükseklik ≤10m (% |
| Hız Doğruluğu | ≤0,2m/s (%95) |
| Çalışma Gerilimi | 5-17V |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Başvuru | RF güç amplifikatörü |
| Ürün boyutu | 20X15X2cm |
| Net ağırlığı | 0.9kg |
| Toplam çıktı gücü | 1W~1000W |