| Paket Boyutu | 480*115*100mm |
|---|---|
| Net ağırlığı | 1.5kg |
| Toplam Güç | 20W |
| Güç Kaynağı | AC adaptörü 50 ila 60Hz (AC110 veya 240V-DC24V) |
| Dahili batarya | 24V4Ah |
| Pil | 27V 56Ah |
|---|---|
| Boyutlar | 630×500×350mm (antenler hariç) |
| Net ağırlığı | 50kg |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 ° C ila 60 ° C |
| Toplam Güç | 330W |
| Güç Kaynağı | AC110-240V |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 1000W |
| Ağırlık | 65kg |
| Nem | %5-95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 ℃ -60 ℃ |
|---|---|
| Toplam Güç | 400W |
| Ekranlama Yarıçapı | -75dBm'de 50-350 metre |
| Paket Boyutu | 800 × 700 × 600 mm |
| Net ağırlığı | 50kg |
| Birim Başına Modüller | 15 |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC110-240V, DC 28V |
| Ağırlık | 75kg |
| Harici Anten Boyutları | 640×540×550mm (U×Y×G) |
| Nem aralığı | %5-95 |
| Çıkış Gücü | 1000 Watt |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC110-240V, 24V DC |
| Çalışma Saatleri | Sınırsız |
| Dahili Modülasyon | FM Atlama Frekansı |
| Birim Başına Modüller | 11 |
| Ağırlık | 65kg |
|---|---|
| Güç Tüketimi | 3000W |
| Güç Kaynağı | AC110-240V |
| sıkışma yarıçapı | 50-800M (ortama bağlı) |
| Anten Boyutu (L*H*W) | 640*540*550mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C ila +55°C |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC110-240V, DC 28V |
| Enerji Tüketimi | 150W |
| Boyutlar | 220×110×146mm |
| Ağırlık | 5.5kg |
| Güç Kaynağı | AC110-240V, DC28V |
|---|---|
| sıkışma yarıçapı | 50-800M (ortam sinyal gücüne bağlı olarak) |
| Ağırlık | 65kg |
| Harici Panel Anten Boyutu | 640*540*550mm (U*Y*G) |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| sıkışma yarıçapı | 1000-3000 metre |
|---|---|
| Çıkış Gücü | Toplam 190W |
| Güç Tüketimi | 380W |
| Su Geçirmez Derecelendirmesi | IPX64 |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 ℃ ila 75 ℃ |