| Çalışma Saatleri | Sınırsız |
|---|---|
| Birim Başına Modüller | 15 |
| Güç Kaynağı | AC110-240V, 24V DC |
| Çıkış Gücü | 1135 Watt |
| Kablolu Uzaktan Kumanda | Açma / kapama düğmesi |
| Boyutlar | 400 x 290 x 135 mm (anten hariç) |
|---|---|
| Net ağırlığı | 16kg |
| Brüt ağırlık | 18kg (15kg + 3kg antenler) |
| Toplam Güç | 75W |
| Çalışma Sıcaklığı | -30°C ila +60°C |
| Çıkış Gücü | 1000 Watt |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC110-240V, 24V veya 48V DC |
| Birim Başına Modüller | 11 |
| Çalışma Saatleri | Sınırsız |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Pil | 27V 56Ah |
|---|---|
| Net ağırlığı | 50kg |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 ° C ila 60 ° C |
| Toplam Güç | 330W |
| Boyutlar | 630×500×350mm (anten hariç) |
| Güç Kaynağı | AC110-240V |
|---|---|
| sıkışma yarıçapı | 50-800M (ortama bağlı) |
| Ağırlık | 65kg |
| Nem | %5-95 |
| Çıkış Gücü | 1000 Watt |
| Çıkış Gücü | 1135 Watt |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC 110-240V, 24VDC |
| Birim Başına Modüller | 15 |
| Çalışma Saatleri | Sınırsız |
| Güç Amplifikatörü Koruması | Tam VSWR Koruyucu |
| Güç Kaynağı | AC110-240V |
|---|---|
| sıkışma yarıçapı | 50-800M (ortam sinyal gücüne bağlı olarak) |
| Ağırlık | 75kg |
| Nem | %5-95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Nem | %5-95 |
|---|---|
| Ağırlık | 65kg |
| Güç Tüketimi | 3000W |
| Harici Panel Anten Boyutu | 640×540×550mm |
| Güç Kaynağı | AC110-240V |
| Renk | Siyah |
|---|---|
| Ağırlık | 45kg,10,5kg,> 50kg,<4KG,17kg |
| Gerilim | 27/28VDC,220V,28V |
| Kontrol mesafesi | 1000 metre,>500m |
| Boyut | 210*110*25 (mm) |
| Çalışma Frekansı | BDS-B1: 1561,098MHz GPS-L1, GAL-E1: 1575,42MHz GLO-G1: 1602MHz |
|---|---|
| Parazit Reddetme Performansı | Altı parazitli sinyal-gürültü oranı: ≥90dB |
| Çalışma Gerilimi Girişi | 6~33V |
| Güç Tüketimi | ≤25W |
| Depolama Sıcaklığı | -55°C +70°C |