| Başvuru | Güvenlik Koruması |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı |
| Tip | Sinyal dedektörü |
| Çalışma frekans bandı | Rahim |
| dron | 3KM-5km |
| Çalışma Frekansı | C Bandı (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Minimum Algılama Aralığı | ≤100m |
| Hedef Tespit Hızı | 0,2m/sn - 25m/sn |
| Tepe Çıkışı | 120W/Panel |
| Güç Kaynağı | AC220V/120W |
| Çalışma Frekansı | C Bandı (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Algılama Aralığı | 1,2 km (DJI Phantom 3/4, Mavic, RCS≈0,01 m²) |
| Minimum Algılama Aralığı | ≤100m |
| Hedef Tespit Hızı | 0,2m/sn - 25m/sn |
| Güç Kaynağı | AC220V/250W |
| Başvuru | Güvenlik Koruması |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı |
| Tip | Sinyal dedektörü |
| Çalışma frekans bandı | Rahim |
| dron | 3KM-5km |
| Başvuru | Güvenlik Koruması |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı |
| Tip | Sinyal dedektörü |
| Çalışma frekans bandı | Rahim |
| dron | 5km-10km |
| Güç Kaynağı | AC220V/40W |
|---|---|
| Boyutlar | 445mm × 300mm × 400mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ila +60°C |
| Net ağırlığı | ≤10kg |
| Hedef Tespit Hızı | 0,2m/sn - 25m/sn |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ila +60°C |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC220V/250W |
| Tepe Çıkışı | 4W/Panel |
| Hedef Tespit Hızı | 0,2m/sn - 25m/sn |
| Algılama Aralığı | 1,2km (DJI Phantom 3/4, Mavic, RCS≈0,01 metrekare) |
| Çalışma Frekansı | C Bandı (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Algılama Aralığı | 1,2 km (DJI Phantom 3/4, "Mavic", RCS≈0,01 metrekare) |
| Mesafe Doğruluğu | ≤10m |
| Hedef Tespit Hızı | 0,2m/sn - 25m/sn |
| Güç Kaynağı | AC220V/40W |
| Çalışma Frekansı | C Bandı (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Algılama Aralığı | 1,2km (DJI Phantom 3/4, Mavic, RCS≈0,01 metrekare) |
| Hedef Tespit Hızı | 0,2m/sn - 25m/sn |
| Güç Kaynağı | AC220V/40W |
| Boyutlar | 445mm × 300mm × 400mm |
| Çalışma Frekansı | C Bandı (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Algılama Aralığı | 1,2 km (DJI Phantom 3/4, "Mavic", RCS≈0,01 metrekare) |
| Tepe Çıkışı | 4W/Panel |
| Güç Kaynağı | AC220V/40W |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ila +60°C |