| Ağırlık | 4.5kg |
|---|---|
| Boyutlar | 455 × 470 × 100 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C ila +55°C |
| Nem | %5 - %95 |
| Sıkışma aralığı | 20-80 metre (yerel sinyal gücüne bağlı) |
| Toplam Güç | 0.5W |
|---|---|
| Boyutlar | 90×50×15mm (U×G×Y) |
| Güç Kaynağı | Şarj edilebilir Li-batarya |
| Net ağırlığı | 0.32kg |
| Ekranlama Yarıçapı | 5-10 metre (sinyal gücüne bağlıdır) |
| Koruma | Her modül için %100 Güvenli VSWR aşırı koruma (İzolatör) |
|---|---|
| Sıkışma aralığı | 50-150 metre @ -75dBm |
| Pil Çalışma Süresi | 1-2 Saat (ek pil seçenekleri mevcuttur) |
| Boyutlar | 490 x 370 x 190 mm (Y × G × D) |
| Ağırlık | 14 kilo |
| Boyut | 14.5*9.5cm,20*10cm veya Özelleştirilmiş,21.5*20cm,16*11cm, özelleştirilmiş |
|---|---|
| İşlev | Güçlendirme, Bluetooth, Mikrofon, anti-radyasyon ve kalkan sinyali, Su geçirmez |
| Renk | Kırmızı, Pembe, Siyah, Gümüş, Mavi |
| Garanti | 1 yıl,12 Ay,6 ay,2 yıl |
| Ağırlık | 1-2KG,40g,60g,28g |
| Güç Kaynağı | 50-60Hz, 100-240VAC |
|---|---|
| Ağırlık | 4,0 KG |
| Boyut | -10℃ ila +55℃ |
| Nem | %5 - %95 |
| Sıkışma Aralığı (yarıçap) | 10-40 metre (yerel sinyal gücüne bağlı) |
| Fiziksel Boyutlar | 339×236×60mm |
|---|---|
| Ağırlık | 4 kg |
| Çalışma Sıcaklığı | -40-60 ℃ |
| BAĞIL NEM | %30-80 |
| Çıkış Bağlantı Noktaları | 10 bağlantı noktası |
| Güç Kaynağı | AC110-240V'den DC24V'ye |
|---|---|
| Çıkış Gücü | Toplam 103W, bant başına 5-10W |
| Sıkışma Yarıçapı | 10-100 metre |
| Renk | Beyaz / Gümüş |
| Ürün boyutu | 380×280×130mm (anten hariç) |
| Boyutlar | Dahili 2-10dBi yüksek kazançlı yönlü antenlerle 380 × 280 × 130 mm |
|---|---|
| Ambalaj Boyutu | 485 × 350 × 185 mm |
| Net ağırlığı | 4.8kg |
| Toplam Güç | 103W |
| Ekranlama mesafesi | -75dBm'de 10-100 metre |
| Garanti | 1 Yıl |
|---|---|
| Anten | 380mm Uzunluk |
| Boyutlar | 330×238×60mm |
| Sıkışma aralığı | Yarıçap 10-40 metre (-75dBm) |
| Ağırlık | 6.5kg |
| Ağırlık | 9.6 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 415 mm(U) × 340 mm(G) × 174 mm(Y) |
| Sıkışma aralığı | Yarıçap 30-100 metre (-75dBm@Çok yönlü antenler) |
| Pille çalışma | 1-2 Saat Çalışma Süresi |
| Güç Kaynağı | AC110 veya 220-240V / DC 27V veya Harici AC110-220V Güç Kaynağı |