| Güç Kaynağı | Adaptör 50-60Hz AC (110-240V AC/28V DC), isteğe bağlı DC12V ila DC28V araç şarj cihazıyla birlikte |
|---|---|
| Dahili batarya | 25,2V/5200mAh, yaklaşık 60 dakika sürekli çalışma |
| Boyutlar | 210*133*85mm (antensiz) |
| Net ağırlığı | 2,5 kg |
| Toplam Güç | 70W |
| Toplam çıktı gücü | 38W |
|---|---|
| Ağırlık | 7,5 kg |
| Boyutlar | 395 mm x 238 mm x 60 mm |
| Güç Kaynağı | AC 100-240V ve 12V araç aküsü kablosu (300mm uzunluk) |
| Sıkışma aralığı | 40 metreye kadar (yerel sinyal gücüne bağlı) |