| Ağırlık | 12kg |
|---|---|
| Boyut | 680x240x95mm |
| Garanti | 1 Yıl |
| Güç Kaynağı | AC110 veya 220-240V / DC 27V |
| Sıkışma aralığı | Yarıçap 50~150 metre (-75dBm@Çok yönlü antenler) |
| Sıkışma Yarıçapı | 5-50 Metre |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC110-240V'den DC24V'ye |
| Çıkış Gücü | Toplam 12W (bant başına 4W) |
| Çalışma Süresi | Dahili 24V/3000mAh batarya yaklaşık 2 saat sürekli çalışma sağlar |
| Sıkışma Sinyali Türü | WJ200: WIFI Bluetooth/Kamera 2.4G + 5.2G + 5.8G |
| Sıkışma Yarıçapı | 2-60 metre (belirli alandaki sinyal gücüne bağlı olarak) |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC110-240V-DC28V |
| Ürün Ağırlığı | Yaklaşık. 3,0 kg |
| Ürün boyutu | 210x133x85mm (antensiz) |
| Çalışma Süresi | Dahili batarya |
| Boyut | 140*65*22mm |
|---|---|
| Kapatma Akımı | 60uA |
| Çıkış Gerilimi | 5V/1000mA |
| Pil kapasitesi | 4000mAH/3.6V |
| Kayıt önleme yönü | 300° (maks.) |
| Güç Kaynağı | Adaptör 50 ila 60Hz AC (110-240V AC/24V DC) |
|---|---|
| Dahili batarya | 24V/3000mAh |
| Şarj Süresi | 2 saat |
| Ambalaj Boyutu | 330*250*80mm |
| Net ağırlığı | 1.2kg |
| Dahili batarya | 7.4V/12000mAh |
|---|---|
| Boyutlar | 210×130×46mm (antensiz) |
| Kazanmak | 2.0dBi |
| Brüt ağırlık | 2.0kg |
| Ekranlama Yarıçapı | -75dBm'de 2-20 metre |
| Garanti | Teslim Tarihinden İtibaren Bir Yıl |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC110-240V, DC 12V Araç Şarj Cihazı |
| Boyutlar | 215 x 140 x 90 mm (antensiz) |
| Anten kazancı | 2.0dBi |
| Toplam Güç | 32W |
| Çalışma Sıcaklığı | -30°C ila 40°C |
|---|---|
| Kabuk Malzemesi | Plastik |
| Girişim Gücü | 85dB |
| Girişim Modu | Akustik Girişim |
| Çalışma Akımı | 0.1A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 ℃ ila 55 ℃ |
|---|---|
| Vücut Ağırlığı | 17.0kg |
| Vücut büyüklüğü | 450×450×200mm |
| Çalışma nemi | %35 ila %85 |
| Güç Girişi | AC 160V-240V |
| Ambalaj Boyutu | 330×250×80mm |
|---|---|
| Net ağırlığı | 1.5kg |
| Toplam Güç | 12W |
| Güç Kaynağı | AC Adaptör (110-240V AC/12V DC) Araç Şarj Cihazı seçeneğiyle |
| Ekranlama Yarıçapı | 2-20 metre (yerel sinyal gücüne bağlı olarak) |