| Toplam çıktı gücü | 20 Vat |
|---|---|
| Güç Kaynağı | 50-60Hz, 100-240VAC |
| Boyut | 427×116×60mm |
| Çalışma sıcaklığı | -10℃ ila +55℃ |
| Nem | %5 - %95 |
| Toplam çıktı gücü | 2Watt |
|---|---|
| Ağırlık | 800g |
| Çalışma Süresi | 1-2 saat |
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C ila +55°C |
| Etkili Aralık | 2-20M (sinyal gücüne bağlı olarak) |
| Ağırlık | 2 kg |
|---|---|
| Nem | %30-%95 (yoğuşmasız) |
| Çalışma Sıcaklığı | -25°C ila +65°C |
| Boyutlar | 350mm × 150mm × 40mm |
| Aksesuarlar | Kullanım Kılavuzu, Montaj vidaları |
| Ağırlık | 3,5 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 305x140x51 mm |
| Toplam çıktı gücü | 15W |
| GPS L2 | 1170-1300MHz |
| Sıkışma aralığı | 2-50 metre (yerel sinyal gücüne bağlı) |
| Nem | %5 - %95 |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -10°C ila +55°C |
| Ağırlık | 3,0 KG |
| Güç Tüketimi | 75 watt |
| Boyut | 44*11*3.5cm |
| Garanti | 1 yıl,12 Ay,6 ay,2 yıl |
|---|---|
| Ağırlık | 1-2KG,40g,60g,28g |
| Kullanmak | Cep Telefonu, Kredi Kartı, Otomotiv/araba/araç/motosiklet/elektrikli bisiklet/scooter |
| İletişim | Kablosuz |
| Konektörler | USB, BLUETOOTH |
| Çalışma Sıcaklığı | -25°C ila +65°C |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC100-240V |
| Boyutlar | 350mm × 150mm × 40mm |
| Ağırlık | 2 kg |
| Nem | %30-%95 (yoğuşmasız) |
| Ürün boyutu | 44×11×3,5 cm |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC110-240V'den DC12V'ye |
| Sıkışma Yarıçapı | 2-40 metre (yerel sinyal gücüne bağlı olarak) |
| Çıkış Gücü | Toplam 18W |
| Soğutma sistemi | Düşük güçlü iletişim tasarımı |
| Garanti | Teslim Tarihinden İtibaren Bir Yıl |
|---|---|
| Toplam Güç | 1,5 W |
| Ambalaj Boyutu | 150×145×35mm |
| Güç Kaynağı | AC adaptörü 50-60Hz (110-240V AC - 5V USB), Araç Şarj Cihazı DC12V - 5V USB |
| Ekranlama Yarıçapı | -75dBm'de 0-5 metre (sinyal gücüne bağlı) |
| Vücut büyüklüğü | 450×450×200mm |
|---|---|
| Vücut ağırlığı | 17.0kg |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~55°C |
| Güç Tüketimi | ≤240W |
| Güç Girişi | AC160V~240V |