| Boyut | 14.5*9.5cm,20*10cm veya Özelleştirilmiş,21.5*20cm,16*11cm, özelleştirilmiş |
|---|---|
| Renk | Siyah |
| Garanti | 1 yıl,12 Ay,6 ay,2 yıl |
| Ağırlık | 1-2KG,40g,60g,28g |
| Kullanmak | Cep Telefonu, Kredi Kartı, Otomotiv/araba/araç/motosiklet/elektrikli bisiklet/scooter |
| Ağırlık | 0.8 kg |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -10 ° C ila +50 ° C |
| Garanti | Sevkiyat tarihinden itibaren 1 yıl |
| Cihaz Boyutları | 113 × 60 × 31 mm |
| Pil Çalışma Süresi | Tam şarjla 1-2 saat |
| Net ağırlığı | 0,8 kg |
|---|---|
| Garanti | Teslim Tarihinden İtibaren Bir Yıl |
| Dahili batarya | 7.4V/8000mAh |
| Ekranlama Yarıçapı | -75dBm'de 20-100 metre (sinyal gücüne göre değişir) |
| Toplam Güç | 10W |
| Boyut | 14.5*9.5cm,20*10cm veya Özelleştirilmiş,21.5*20cm,16*11cm, özelleştirilmiş |
|---|---|
| İşlev | Güçlendirme, Bluetooth, Mikrofon, anti-radyasyon ve kalkan sinyali, Su geçirmez |
| Renk | Siyah |
| Garanti | 1 yıl,12 Ay,6 ay,2 yıl |
| Ağırlık | 1-2KG,40g,60g,28g |
| Garanti | Teslim tarihinden itibaren 12 ay |
|---|---|
| Boyutlar | 156×83×48 mm (antenler hariç) |
| Net ağırlığı | 1.2kg |
| Dahili batarya | 7.4V/8000mAh |
| Güç Kaynağı | AC adaptörü (110-240V AC - 12V DC) ve Araç Şarj Cihazı DC12V |
| Güç Kaynağı | AC100-240V veya DC 24V |
|---|---|
| Çalışma Süresi | 24 saat kesintisiz çalışma |
| Boyutlar | 440x250x90mm |
| Ağırlık | 7kg |
| Garanti | 12 Ay |
| Garanti | 1 Yıl |
|---|---|
| Ağırlık | 22kg |
| Güç Kaynağı | AC110 veya 220-240V / DC 27V |
| Sıkışma aralığı | Yarıçap 100-300 metre (-75dBm @ Çok Yönlü antenler) |
| Boyutlar | 520x340x200 mm |
| Boyutlar | 191×88×42 mm (U×G×Y) |
|---|---|
| Net ağırlığı | 0.35kg |
| Toplam Güç | 30dBm/1W |
| Sürekli çalışma | Yaklaşık 2 saat |
| sıkışma yarıçapı | 5-20 metre (çevredeki sinyal gücüne bağlı olarak) |
| Toplam çıktı gücü | 3W |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C ila +50°C |
| Çalışma Nemi | %5 ila %80 |
| Cihaz boyutu | 145mm × 83mm × 52mm |
| Cihaz Ağırlığı | 880g |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ila +55°C |
|---|---|
| Nem | %30 - %95 |
| Çalışma Süresi | 24 saat sürekli |
| Ağırlık | 62Kg |
| Güç Kaynağı | AC110-220V |