| ALC | ≥ 20dB |
|---|---|
| Banttaki Dalgalanma | 8 dB |
| VSWR | ≤ 2.0 |
| Zaman gecikmesi | ≤ 1,5 μs |
| Frekans Kararlılığı | ≤ 0,01ppm |
| Ağ Uyumluluğu | 2G, 3G, 4G |
|---|---|
| Kapsama alanı | 3000-5000 m2 |
| Sistem Kazanımı | 90 dB |
| Sıklık | 1800MHz |
| Çıkış Gücü | 43dBm |
| ALC | ≥ 20dB |
|---|---|
| Gürültü Şekil | ≤ 6dB |
| İntermodülasyon Ürünleri | ≤ -40dBc |
| Zaman gecikmesi | ≤ 1,5 μs |
| Frekans Kararlılığı | ≤ 0,01ppm |
| Banttaki Dalgalanma | 8 dB |
|---|---|
| Gürültü Şekil | ≤ 6dB |
| Zaman gecikmesi | ≤ 1,5 μs |
| Frekans Kararlılığı | ≤ 0,01ppm |
| Empedans | 50Ω |
| Nem | < %90 |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C ~ +55°C |
| Ağırlık | 4.5kg |
| Kurulum Türü | Duvar Montajı |
| Empedans | 50Ω |
| Tip | 4G sinyal güçlendirici |
|---|---|
| Ağ Uyumluluğu | 2G, 3G, 4G, GSM |
| Kapsama alanı | 3000-5000 m2 |
| Amplifikatör Kazancı | 80db |
| Ağırlık | 5.5kg |
| Bant genişliği | Geniş Bant |
|---|---|
| Gürültü Şekil | ≤ 6dB |
| İntermodülasyon Ürünleri | ≤ -40dBc |
| Zaman gecikmesi | ≤ 1,5 μs |
| Frekans Kararlılığı | ≤ 0,01ppm |
| Banttaki Dalgalanma | 8 dB |
|---|---|
| Gürültü Şekil | ≤ 6dB |
| İntermodülasyon Ürünleri | ≤ -40dBc |
| Zaman gecikmesi | ≤ 1,5 μs |
| Frekans Kararlılığı | ≤ 0,01ppm |
| ALC | ≥ 20dB |
|---|---|
| Gürültü Şekil | ≤ 6dB |
| İntermodülasyon Ürünleri | ≤ -40dBc |
| Frekans Kararlılığı | ≤ 0,01ppm |
| Empedans | 50Ω |
| ALC | ≥ 20dB |
|---|---|
| Gürültü Şekil | ≤ 6dB |
| İntermodülasyon Ürünleri | ≤ -40dBc |
| Zaman gecikmesi | ≤ 1,5 μs |
| Empedans | 50Ω |