| Kapsam | 500-1000 m2 |
|---|---|
| Kazanmak | 75dB |
| Çıkış Gücü | 23dbm |
| Güç Kaynağı | AC 90-264V, DC 9V/5A |
| Boyut | 124*170*65mm |
| Banttaki Dalgalanma | 8 dB |
|---|---|
| Gürültü Şekil | ≤ 6dB |
| İntermodülasyon Ürünleri | ≤ -40dBc |
| Zaman gecikmesi | ≤ 1,5 μs |
| Boyut | 118×91×18 mm |
| İntermodülasyon Ürünleri | ≤ -40dBc |
|---|---|
| Zaman gecikmesi | ≤ 1,5 μs |
| Mtbf | > 50.000 saat |
| Empedans | 50Ω |
| Nem | < %90 |
| Ağırlık | 1 kg |
|---|---|
| Boyut | 118mm*91mm*18mm |
| Çevre koşulları | IP40 |
| Nem | < %90 |
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C~55°C |
| Kazanmak | 70.0db |
|---|---|
| Antenler | 2 x 2.0dBi Harici Antenler |
| iletim hızı | ≤ -36dBm |
| Kapsama alanı | 500-2000 metrekare |
| Ağ Uyumluluğu | 5G, 4G, 3G, 2G, GSM |
| Kapsama alanı | 6.000 - 12.000 m2 |
|---|---|
| Kazanmak | 85dB |
| Çıkış Gücü | 33dBm |
| Frekans bantları | 900+1800+2100 / 800+1800+2100 |
| Boyutlar | 439 × 268 × 58 mm |
| ALC | ≥ 20dB |
|---|---|
| Banttaki Dalgalanma | 8 dB |
| Gürültü Şekil | ≤ 6dB |
| VSWR | ≤ 2.0 |
| Zaman gecikmesi | ≤ 1,5 μs |
| Bant genişliği | Geniş Bant |
|---|---|
| Banttaki Dalgalanma | 8 dB |
| Otomatik kazanç kontrolü | >31dB |
| Gürültü Şekil | ≤ 6dB |
| Zaman gecikmesi | ≤ 1,5 μs |