| Tip | Pil |
|---|---|
| Ağ | Pil |
| Kapasite | 30AH |
| Ağırlık | 1,3 kg |
| İçin kullanılır | Sırt Çantası Cihazı |
| Banttaki Dalgalanma | 8 dB |
|---|---|
| Gürültü Şekil | ≤ 6dB |
| İntermodülasyon Ürünleri | ≤ -40dBc |
| Zaman gecikmesi | ≤ 1,5 μs |
| Nem | < %90 |
| bant genişliği | Geniş Bant |
|---|---|
| Banttaki Dalgalanma | 8 dB |
| Gürültü Şekil | ≤ 6dB |
| Frekans Kararlılığı | ≤ 0,01ppm |
| Nem | < %90 |
| Banttaki Dalgalanma | 8 dB |
|---|---|
| Gürültü Şekil | ≤ 6dB |
| Zaman gecikmesi | ≤ 1,5 μs |
| Frekans Kararlılığı | ≤ 0,01ppm |
| Brüt Ağırlık (Tam Set) | 3,5 kg |
| bant genişliği | Geniş Bant |
|---|---|
| Gürültü Şekil | ≤ 6dB |
| Zaman gecikmesi | ≤ 1,5 μs |
| Mtbf | > 50.000 saat |
| Empedans | 50Ω |
| Bant genişliği | Geniş Bant |
|---|---|
| Banttaki Dalgalanma | 8 dB |
| İntermodülasyon Ürünleri | ≤ -40dBc |
| Zaman gecikmesi | ≤ 1,5 μs |
| Frekans Kararlılığı | ≤ 0,01ppm |
| Tip | 4G sinyal güçlendirici |
|---|---|
| Kapsama alanı | 3000-5000 m2 |
| Frekans bantları | 700/900/1800/2100/2600 MHz |
| Çıkış Gücü | 27dBm |
| Boyutlar | 460 × 350 × 163 mm |
| Tip | 4G sinyal güçlendirici |
|---|---|
| Ağ desteği | 2G, 3G, 4G |
| Sistem Kazanımı | 90 dB |
| Frekans Aralığı | 900/1800/2100 mhz |
| Ağırlık | 30kg |
| Ağ Uyumluluğu | 2G, 3G, 4G |
|---|---|
| Kapsama alanı | 3000-5000 m2 |
| Sistem Kazanımı | 80db |
| Çıkış Gücü | 27dBm |
| Ağırlık | 15kg |
| ALC | ≥ 20dB |
|---|---|
| Gürültü Şekil | ≤ 6dB |
| Zaman gecikmesi | ≤ 1,5 μs |
| Empedans | 50Ω |
| Nem | < %90 |