| Ağ | 2G/3G/4G/DCS/WCDMA/LTE |
|---|---|
| Kapsam | 3000-5000 metrekare |
| Çıkış Gücü | 27dBm |
| Güç Kaynağı | AC 90-264V, DC 10V/6A |
| Boyut | 239*268*58mm |
| Çıkış Gücü | 23dbm |
|---|---|
| Boyut | 400*170*65mm |
| Ağırlık | 6.5kg |
| Banttaki Dalgalanma | ≤8dB |
| Intermodülasyon | ≤-40dBc |
| Tip | Dört bantlı |
|---|---|
| Kapsam | 800-1500 m2 |
| Kazanmak | 75.0db |
| Boyut | 400mm*170mm*65mm |
| Çıkış Gücü | 23dBm±2dBm |
| Tip | Dört bantlı |
|---|---|
| Kapsam | 5000-8000 m2 |
| Kazanmak | 80.0db |
| Boyut | 439mm*268mm*58mm |
| Çıkış Gücü | 30dBm |
| Tip | Dört bantlı |
|---|---|
| Kapsam | 800-1500 m2 |
| Kazanmak | 75.0db |
| Boyut | 189mm*268mm*58mm |
| Çıkış Gücü | 23dbm |
| Tip | Dört bantlı |
|---|---|
| Kapsam | 5000-8000 m2 |
| Kazanmak | 80.0db |
| Boyut | 239mm*268mm*58mm |
| Çıkış Gücü | 23dBm±2dBm |
| Tip | Dört bantlı |
|---|---|
| Kapsam | 500-1000 metrekare |
| Kazanmak | 70.0db |
| Boyut | 224mm*170mm*65mm |
| Çıkış Gücü | 20dbm |
| Tip | 4G sinyal güçlendirici |
|---|---|
| Ağ | 2G, 3G, 4G |
| Kazanmak | 90.0db |
| Sıklık | 900/1800/2100 mhz |
| Çıkış Gücü | 37dBm |
| Tip | Dört bantlı |
|---|---|
| Kapsam | 500-1000 metrekare |
| Kazanmak | 70.0db |
| Boyut | 124mm*170mm*65mm |
| Çıkış Gücü | 20dbm |
| Banttaki Dalgalanma | 8 dB |
|---|---|
| Gürültü Şekil | ≤ 6dB |
| Zaman gecikmesi | ≤ 1,5 μs |
| Frekans Kararlılığı | ≤ 0,01ppm |
| Empedans | 50Ω |