| Empedans | 50Ω |
|---|---|
| Nem | < %90 |
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C ~ +55°C |
| Boyut | 170×127×65mm |
| Brüt ağırlık | 3,5 kg |
| Tip | 4G sinyal güçlendirici |
|---|---|
| Desteklenen Ağlar | 2G, 3G, 4G |
| Kapsama alanı | 800-1500 m2 |
| Frekans Aralığı | 1800/2100 MHz |
| Ağırlık | 1 kg |
| Bant genişliği | Geniş Bant |
|---|---|
| ALC | ≥ 20dB |
| Gürültü Şekil | ≤ 6dB |
| Zaman gecikmesi | ≤ 1,5 μs |
| Frekans Kararlılığı | ≤ 0,01ppm |
| Bant genişliği | Geniş Bant |
|---|---|
| ALC | ≥ 20dB |
| Gürültü Şekil | ≤ 6dB |
| Zaman gecikmesi | ≤ 1,5 μs |
| Mtbf | > 50000 saat |
| Tip | 4G sinyal güçlendirici |
|---|---|
| Ağ Uyumluluğu | 2G, 3G, 4G |
| Kapsama alanı | 5000-8000 m2 |
| Sıklık | 1800MHz |
| Ağırlık | 4 kg |
| Sıklık | 900MHz |
|---|---|
| Kapsama alanı | 6.000-12.000 m2 |
| Çıkış Gücü | 33dBm |
| Ağırlık | 4 kg |
| Anten kazancı | 5dBi |
| Tip | 4G sinyal güçlendirici |
|---|---|
| Ağ Uyumluluğu | 2G, 3G, 4G, GSM |
| Kapsama alanı | 800-1500 m2 |
| Sıklık | 900/2100Mhz |
| Ağırlık | 1 kg |
| Çıkış Gücü | 23dbm,2w/5w/10w/20w/40w/60w,17±2dBm,17dBm;20dBm;23dBm;27dBm,15~25dBm |
|---|---|
| Renk | Siyah, beyaz |
| Sıklık | 900/1800/2100MHz,2.412-2.484GHz,900MHz / 2100MHz / 1800MHz,GSM900MHz tekrarlayıcı,890-915MHz/935-960 |
| Boyut | 150*138*32mm,130x100x20mm,165*115*35,240x182x22mm,25*19*2.2cm |
| Kapsam | 100-700m2,100m2,3000m2,2000m2 |
| Banttaki Dalgalanma | 8 dB |
|---|---|
| İntermodülasyon Ürünleri | ≤ -40dBc |
| Zaman gecikmesi | ≤ 1,5 μs |
| Frekans Kararlılığı | ≤ 0,01ppm |
| Empedans | 50Ω |
| Tip | 4G sinyal güçlendirici |
|---|---|
| Ağ Uyumluluğu | 2G, 3G, 4G |
| Kapsama alanı | 6000-12000 m2 |
| Amplifikatör Kazancı | 85.0dB |
| Sıklık | 2100MHz |