| Ağ Uyumluluğu | 2G, 3G, 4G |
|---|---|
| Kapsama alanı | 500-1000 m2 |
| iletim hızı | 75MHz |
| Kazanmak | 70 dB |
| Ağırlık | 3,5 kg |
| Kapsama alanı | 3000-5000 m2 |
|---|---|
| Kazanmak | 80db |
| Boyutlar | 239*268*58mm |
| Ağırlık | 5.5kg |
| Frekans bantları | 900+1800/900+2100/850+1900 |
| Kapsama alanı | 5000-8000 m2 |
|---|---|
| Kazanmak | 85dB |
| Çıkış Gücü | 23dbm |
| Intermodülasyon | ≤-40dBc |
| Ağırlık | 7kg |
| Bant genişliği | Geniş Bant |
|---|---|
| Banttaki Dalgalanma | 8 dB |
| Gürültü Şekil | ≤ 6dB |
| Boyut | 170*127*65mm |
| Brüt ağırlık | 3,5 kg |
| bant genişliği | Geniş Bant |
|---|---|
| Manuel Kazanç Kontrolü | 31dB / 1dB Adım |
| Banttaki Dalgalanma | 8 dB |
| Gürültü Şekil | ≤ 6dB |
| Boyut | 354*268*58mm |
| Ağ Uyumluluğu | 2G/3G/4G/DCS |
|---|---|
| Kapsama alanı | 800~1500 m2 |
| Kazanmak | 75dB |
| Boyut | 170*126*21mm |
| Intermodülasyon | ≤-40dBc |
| Manuel Kazanç Kontrolü | 31dB / 1dB Adım |
|---|---|
| Banttaki Dalgalanma | 8 dB |
| Gürültü Şekil | ≤ 6dB |
| İntermodülasyon Ürünleri | ≤ -40dBc |
| Boyutlar | 189 × 268 × 58 mm |
| Ağ Uyumluluğu | 2G/3G/4G/GSM |
|---|---|
| Kapsama alanı | 3000~5000 m2 |
| Kazanmak | 80db |
| Çıkış Gücü | 27dBm |
| Boyut | 170*126*21mm |
| Kazanmak | 80.0db |
|---|---|
| iletim hızı | ≤ -36dBm |
| Kapsam | 5000-8000 m2 |
| Ağ | 5g |
| Tip | 5G sinyal güçlendirici |
| Ağ desteği | 2G/3G/4G/DCS |
|---|---|
| Kapsama alanı | 6000-12000 metrekare |
| Çıkış Gücü | 33dBm |
| Boyutlar | 239 × 268 × 58 mm |
| Intermodülasyon | ≤ -40dBc |