| Kazanmak | 70 dB |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 23dbm |
| Tip | 4G sinyal güçlendirici |
| Kapsama alanı | 100-700 m2 |
| Boyutlar | 118 × 91 × 30 mm |
| Kapsama alanı | 500-1000 m2 |
|---|---|
| Kazanmak | 70 dB |
| Çıkış Gücü | 20dbm |
| Boyutlar | 118 × 91 × 18 mm |
| Ağırlık | 0,6 kg |
| Ağ Uyumluluğu | 2G/3G/4G/GSM |
|---|---|
| Kapsama alanı | 6000-12000 metrekare |
| Kazanmak | 85dB |
| Intermodülasyon | ≤ -40dBc |
| Boyutlar | 239 × 268 × 58 mm |
| Ağ Uyumluluğu | 2G/3G/4G/GSM |
|---|---|
| Kapsama alanı | 800-1500 m2 |
| Kazanmak | 70 dB |
| Çıkış Gücü | 23dbm |
| Frekans Aralığı | 800/850/900MHz |
| Ağ Uyumluluğu | 2G/3G/4G/DCS |
|---|---|
| Kapsama alanı | 5000-8000 metrekare |
| Kazanmak | 85dB |
| Boyutlar | 189 × 268 × 58 mm |
| Ağırlık | 4 kg |
| Kapsama alanı | 500-1500 m2 |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 23dbm |
| Boyut | 124*170*65mm |
| Ağırlık | 3,5 kg |
| Güç Kaynağı | AC 90-264V, DC 9V/5A |
| Ağ Uyumluluğu | 2G, 3G, 4G |
|---|---|
| Kapsama alanı | 3000-5000 metrekare |
| Frekans bantları | 1800/2100/2600mhz |
| Çıkış Gücü | 27dBm |
| Ağırlık | 7kg |
| Kazanmak | 70dB,65±2dB,60-75dB,UL Gp≥65 DL Gp≥70,65dB |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 23dbm,2w/5w/10w/20w/40w/60w,17±2dBm,17dBm;20dBm;23dBm;27dBm,15~25dBm |
| Renk | Mavi, siyah, beyaz. |
| Sıklık | 900/1800/2100MHz,2.412-2.484GHz,900MHz / 2100MHz / 1800MHz,GSM900MHz tekrarlayıcı,890-915MHz/935-960 |
| Boyut | 150*138*32mm,130x100x20mm,165*115*35,240x182x22mm,25*19*2.2cm |
| Kapsam | 800-1500 m2 |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 23dbm |
| Kazanmak | 70 dB |
| Malzeme | ABS'ler |
| Boyut | 118*91*18mm |
| Kapsam | 500-1500 m2 |
|---|---|
| iletim hızı | 9kHz~1GHz |
| Antenler | 2x2.0dbi harici antenler |
| Kazanmak | 75.0db |
| Tip | Tek Bant Güçlendirici |