| Empedans | 50Ω |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC 90-264V, DC 10V/10A |
| Frekans Kararlılığı | ≤ 0,01ppm |
| Zaman gecikmesi | ≤ 1,5 μs |
| ALC | ≥ 20dB |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 ° C ila 55 ° C |
|---|---|
| Çevre koşulları | IP40 |
| Nem | < %90 |
| Empedans | 50 ohm |
| Boyut | 268 mm × 58 mm × 189 mm |
| Kapsam | 500-1000 m2 |
|---|---|
| iletim hızı | 9kHz~1GHz |
| Kazanmak | 70.0db |
| Ağ | 2G, GSM |
| Tip | çift bant güçlendirici |
| Kapsama alanı | 6000-12000 Metrekare |
|---|---|
| Antenler | 2x 2.0dbi Harici Antenler |
| Kazanmak | ≥70dB |
| Tip | Üç Bantlı Güçlendirici |
| Ağ Uyumluluğu | GSM, LTE |
| Kapsam | 500-1000 m2 |
|---|---|
| iletim hızı | 200MHz |
| Antenler | 5dBi |
| Ağırlık | 5kg |
| Güç Kaynağı | AC 100-240V, DC 9V5A |
| Kapsama alanı | 1500-2500 m2 |
|---|---|
| iletim hızı | 9kHz~1GHz |
| Kazanmak | ≥70dB |
| Antenler | 5dBi |
| Ağ Uyumluluğu | 3G, 4G |
| Ağ Uyumluluğu | 2G, 3G, 4G, GSM |
|---|---|
| Kapsama alanı | 500-1000 m2 |
| iletim hızı | 75MHz |
| Sıklık | 900/1800MHz |
| Kazanmak | 75dB |
| Kapsama alanı | 800-1500 m2 |
|---|---|
| iletim hızı | 75MHz |
| Kazanmak | 75.0db |
| Çıkış Gücü | 23dbm |
| Ağırlık | 3,5 kg |
| Ağ Uyumluluğu | 2G/3G/4G/DCS |
|---|---|
| Kapsama alanı | 3000~5000 m2 |
| Kazanmak | 80db |
| Boyutlar | 170*126*21mm |
| Banttaki Dalgalanma | ≤8dB |
| Ağ desteği | Ağ Desteği 2G/3G/4G/DCS/WCDMA/LTE |
|---|---|
| Kapsama alanı | 5000-8000 m2 |
| Çıkış Gücü | 30dBm |
| Ağırlık | 7kg |
| Intermodülasyon | ≤-40dBc |