| Tip | 4G sinyal güçlendirici |
|---|---|
| Kapsama alanı | 800-1500 m2 |
| Kazanmak | 75dB |
| Boyutlar | 224 × 170 × 65 mm |
| Ağırlık | 3,5 kilo |
| Kapsama alanı | 5000-8000 m2 |
|---|---|
| iletim hızı | 25MHz |
| Sıklık | 900MHz |
| Ağırlık | 4 kg |
| Çalışma Modları | ALC, AGC, MGC |
| Frekans Aralığı | 900/2100Mhz |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 23dbm |
| Kazanmak | 75dB |
| Ağırlık | 4 kg |
| RF konektörü | N-Dişi |
| Tip | 4G sinyal güçlendirici |
|---|---|
| Tip | 4G sinyal güçlendirici |
| Ağ desteği | 2G/3G/4G/DCS/WCDMA |
| Kapsama alanı | 6000-12000 metrekare |
| Çıkış Gücü | 33dBm |
| Kapsama alanı | 6000-12000 m2 |
|---|---|
| Kazanmak | 85dB |
| Çıkış Gücü | 33dBm |
| Boyutlar | 354*268*58mm |
| Intermodülasyon | ≤-40dBc |
| Kazanmak | 85dB |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 30dBm |
| Güç Kaynağı | AC 90-264V, DC 10V/10A |
| Boyutlar | 354*268*58mm |
| Ağırlık | 7kg |
| Ağ desteği | 2G/3G/4G/DCS/WCDMA |
|---|---|
| Kazanmak | 75dB |
| Çıkış Gücü | 23dbm |
| Boyutlar | 189 × 268 × 58 mm |
| Tip | 4G sinyal güçlendirici |
| Ağ | GSM |
|---|---|
| Kapsam | 800-1500 m2 |
| iletim hızı | 9kHz~1GHz |
| Antenler | 2x2.0dbi harici antenler |
| Kazanmak | 70.0db |
| Tip | Üç Bantlı Güçlendirici |
|---|---|
| Ağ Uyumluluğu | 2G, 3G, 4G, GSM |
| Kapsama alanı | 1500-2500 m2 |
| iletim hızı | 9kHz~1GHz |
| Kazanmak | 70.0db |
| Ağ Uyumluluğu | 2G, 3G, 4G, GSM |
|---|---|
| Kapsama alanı | 3000-5000 m2 |
| iletim hızı | 9kHz~1GHz |
| Antenler | 2x2.0dbi harici antenler |
| Kazanmak | 75.0db |