| İşlev | Drone İha Tespit/Dedektör/Karıştırıcı |
|---|---|
| Algılama Aralığı | 1-3km. |
| Endüstriyel alan | Anti UAV sistemi |
| Menşei | Çin |
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
| Algılama Aralığı | 1km/3km/4-6km |
|---|---|
| Ticari marka | OEM Mevcut |
| Eğlence | Karşı İHA/Drone Sistemi |
| Menşei | Çin |
| Şartname | Entegre Çözüm |
| Tespit | 3 kilometreye kadar |
|---|---|
| Frekans bandı desteği | 30MHz - 6GHz |
| Tespit yüksekliği | 1km |
| DF Doğruluğu | 10° (aşağıda) ≤3° (havada asılı) |
| Güç Gerilimi | AC 100V-240V |
| Algılama Aralığı | 5km (yarıçap) |
|---|---|
| Güç Kaynağı | 220V AC, sabit güç veya UPS sistemleriyle uyumlu |
| Gerilim Aralığı | AC 100V-240V |
| Güç Tüketimi | 15W |
| Boyutlar | U 410 * G 330 * Y 190mm |
| Algılama teknolojisi | CRPC Pasif Tespiti |
|---|---|
| Frekans Aralığı | 30MHz - 6GHz |
| oran | 3-7 saniye |
| Yön Bulma Doğruluğu | 10° (aşağıda), ≤3° (havada asılı) |
| Çalışma süresi | 7*24 saat sürekli çalışma |
| Kapsam | 360° |
|---|---|
| Veri Hızı | 3-7 saniye |
| Gerilim Aralığı | AC 100V-240V |
| Güç Tüketimi | 15W |
| Algılama Aralığı | 5km (yarıçap) |
| Algılama Yarıçapı | çapı 3 kilometreye kadar |
|---|---|
| İşlev | Algılama/sensör |
| Çalışma Süresi | 7*24 saat sürekli çalışma |
| Ağırlık | 14KG |
| Garanti | 1 yıl |
| İzleme Yeteneği | 360°/90° gerçek zamanlı |
|---|---|
| Renk | resim gösterisi olarak |
| Garanti | 1 yıl |
| Mesafeleri Algılama | 1-3 km'ye kadar. |
| Teknoloji tabanlı | C-bandı ve S-bandı |
| Kapsam | 360° |
|---|---|
| Algılama Aralığı | 5km (yarıçap) |
| Veri Hızı | 3-7 saniye |
| Eşzamanlı tespit | ≥ 30 dron |
| Gerilim Aralığı | AC 100V-240V |
| Teslim süresi | 5-8 gün |
|---|---|
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | 100 |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | UND |