| Gewicht | 45 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 580×280×410mm |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Jamming Range | 50-300 m (afhankelijk van signaaldichtheid) |
| Ingebouwde batterij | 7.4V/12000mAh |
|---|---|
| Totaal vermogen | 16W |
| Netto gewicht | 1,5 kg |
| Garantie | Eén jaar na levering |
| Continue werking | Ruim 2,5 uur |
| Gewicht | 2 kg (volledige set) |
|---|---|
| Afmetingen | 171×98×58mm (exclusief antennes) |
| Voeding | 50-60 Hz, 100-240 V AC, DC12V |
| Totaal uitgangsvermogen | 10W |
| Beveiligingswaaier | 5-20 meter (-75dBm) |
| Voedingsmodus | Binnenbatterij: 24V, 5AH |
|---|---|
| Werktemperatuur | -20 °C tot +55 °C |
| Gewicht | 5,2 kg (verpakkingsgewicht: 8 kg) |
| Maat | 340*270*150 mm |
| Innerlijke antenne | 6-8dBi winst |
| richtingspaneelantenne | 8dbi |
|---|---|
| Totaal uitgangsvermogen | 90W |
| Werktijd van de batterij | 60 minuten |
| Stroomverbruik | 140W |
| Maat | 660X290X50mm |
| Uitgangsvermogen | Totaal 45W, 1-3W per band |
|---|---|
| Jamstraal | 2 tot 40 meter |
| Voeding | AC 110V of 220V naar DC 12V |
| Productgrootte | 450 × 238 × 60 mm (exclusief antennes) |
| Productgewicht | 8 kg |
| Verpakkingsgrootte | 25×24×7cm |
|---|---|
| Totaal vermogen | 7W |
| Beveiligingsstraal | 2-20 meter bij -75dBm |
| Continue werking | Ruim 2 uur |
| Ingebouwde batterij | 7.4V/8000mAh |
| Naam | Konvooi bomstoorzender |
|---|---|
| Pelikaangeval | 1440, 30 kg gewicht |
| Vochtigheid | 5% tot 90% |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ℃ tot +60 ℃ |
| Gewicht | 90 kg (alleen hoofdapparaat, exclusief antenne en accessoires) |
| Voeding | AC-adapter 50-60Hz (110 of 220V AC-12V DC) met auto-acculader |
|---|---|
| Afmetingen | 460 × 238 × 60 mm (exclusief antennes) |
| Verpakkingsgrootte | 55×44×15cm |
| Netto gewicht | 7KG |
| Totaal vermogen | 42W |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +65°C |
|---|---|
| RELATIEVE VOCHTIGHEID | 5% -95% niet-condenserend |
| Operationeel vermogen | 90-260 VAC / 24V DC interne voeding |
| Batterijen | Interne Li-Ion 20AH |
| koeling | Gedwongen luchtkoeling |