| Ağırlık | 45kg |
|---|---|
| Boyutlar | 580×280×410mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Nem | %30 - %95 |
| Sıkışma aralığı | 50-300m (sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Dahili batarya | 7.4V/12000mAh |
|---|---|
| Toplam Güç | 16W |
| Net ağırlığı | 1.5kg |
| Garanti | Teslim Tarihinden İtibaren Bir Yıl |
| Sürekli çalışma | 2,5 saatten fazla |
| Ağırlık | 2kg (tam set) |
|---|---|
| Boyutlar | 171×98×58 mm (antenler hariç) |
| Güç Kaynağı | 50-60Hz, 100-240V AC, DC12V |
| Toplam çıktı gücü | 10W |
| Koruma Aralığı | 5-20 metre (-75dBm) |
| Güç kaynağı modu | İç Pil: 24V, 5AH |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20ºC ile +55ºC arası |
| Ağırlık | 5.2KG (Ambalaj Ağırlığı: 8KG) |
| Boyut | 340*270*150mm |
| İç anten | 6-8dBi Kazanç |
| yönlü panel antenleri | 8DBI |
|---|---|
| Toplam Çıkış gücü | 90W |
| Pil çalışma süresi | 60 dakika |
| Güç Tüketimi | 140W |
| Boyut | 660X290X50mm |
| Çıkış Gücü | Toplam 45W, bant başına 1-3W |
|---|---|
| Sıkışma Yarıçapı | 2 ila 40 metre |
| Güç Kaynağı | AC 110V veya 220V - DC 12V |
| Ürün boyutu | 450 × 238 × 60 mm (antenler hariç) |
| Ürün Ağırlığı | 8 kg |
| Ambalaj Boyutu | 25×24×7cm |
|---|---|
| Toplam Güç | 7W |
| Ekranlama Yarıçapı | -75dBm'de 2-20 metre |
| Sürekli çalışma | 2 saatten fazla |
| Dahili batarya | 7.4V/8000mAh |
| İsim | Konvoy Bomba Karıştırıcı |
|---|---|
| Pelikan Kasası | 1440, 30kg Ağırlık |
| Nem | % 5 ila% 90 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ℃ ila +60 ℃ |
| Ağırlık | 90 kg (yalnızca ana ünite, anten ve aksesuarlar hariç) |
| Güç Kaynağı | AC adaptörü 50-60Hz (110 veya 220V AC-12V DC) araç akü şarj cihazıyla birlikte |
|---|---|
| Boyutlar | 460 × 238 × 60 mm (antenler hariç) |
| Ambalaj Boyutu | 55×44×15cm |
| Net ağırlığı | 7kg |
| Toplam Güç | 42W |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +65°C |
|---|---|
| BAĞIL NEM | % 5-% 95 yoğunlaşmayan |
| OPERASYONEL GÜÇ | 90-260 VAC / 24V DC Dahili Güç Kaynağı |
| Piller | Dahili Li-Ion 20AH |
| soğutma | Zorunlu Hava Soğutma |