| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
|---|---|
| Stroomverbruik | 55W |
| Afmetingen | 277*80*51mm |
| Antenne -winst | 10DBI |
| Gewicht | 2 kg (apparaat), 3,6 kg (verpakt) |
| Afmetingen | 490×340×90mm |
|---|---|
| Gewicht | 4,9 kg (apparaat), 6,5 kg (verpakt) |
| Stroomverbruik | 350W |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Batterijduur | 60 minuten |
| Naam | Antihommelapparaat |
|---|---|
| Bedrijfsvochtigheid | 5% tot 80% |
| Afmetingen apparaat | 513 mm × 462 mm × 233 mm |
| Apparaatgewicht | 40KG |
| Spanning | AC110V of 220-240V / DC 24V-27V |
| Uitvoerkanalen | 4 Outputs |
|---|---|
| Blokfrequentie | 900-5850 MHz |
| Jamming Range | 800m-1,2km |
| Voeding | DC28V |
| Antenne -winst | 10DBI |
| Batterijduur | 60 minuten |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Stroomverbruik | 350W |
| Gewicht | 45 kg, 10,5 kg,> 50 kg, <4 kg, 17 kg |
| Afmetingen | 490×340×90mm |
| Maat | 660X290X50mm |
|---|---|
| Gewicht | 2,8 kg, verpakkingsgewicht: 5 kg |
| Stroomverbruik | 120W |
| Werktemperatuur | -20 °C tot +55 °C |
| Werktijd van de batterij | 60 minuten |
| Naam | Drone-signaalverstoorders |
|---|---|
| Gewicht | 6.0Kg |
| Afmetingen | 960×400×230 mm |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Stroomverbruik | 180W |
| Naam | Drone-detectie stoorzender-spoofer |
|---|---|
| Detectiefrequentie | 20MHz-6GHz |
| Detectiebereik | >500m-5km |
| Detectiehoek | 360° |
| Afleidingssignaaltype | GPS, GLONASS, GALILEO, BD |
| Batterij | 27V 56Ah ingebouwd |
|---|---|
| Afmetingen | 630×500×350mm (exclusief antennes) |
| Netto gewicht | 50KG |
| Bruto gewicht | 56kg (inclusief antennes) |
| Bedrijfstemperatuur | -30 ° C tot 60 ° C |
| Totaal vermogen | 550W |
|---|---|
| Voeding | AC220V |
| Interferentiewaaier | 10002000m |
| Gewicht | 38kg |
| Garantie | 1 jaar |