| Detectie afstand | 2 ~ 10 km |
|---|---|
| Frequentieband voor richtingbepaling | 2 GHz ∼ 6 GHz |
| Richtingnauwkeurigheid | ~10° |
| Detectiemodus | 360° passieve detectie |
| DF-vernieuwingsfrequentie | 10-30 keer/minute |
| Bedrijfsvochtigheid | 30% - 95% |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +65°C |
| Afmetingen | 385 × 307 × 180 mm |
| Stroomverbruik | 600W |
| Voeding | AC220V, DC24-28V |
| Naam | Drone detectiesystemen |
|---|---|
| Detectie en identificatie van dronetypes | Drones uit de DJI-serie, FPV's, Xiaomi, Yuneec, Hubsan, Powervision, Tello-drones enz. |
| Detectiefrequentieband | 900 MHz, 1,2 GHz, 1,4 GHz, 2,4 GHz, 5,2 GHz, 5,8 GHz |
| Detectie- en positioneringsafstand | 1 ~ 10KM |
| Detectiehoogte | 0m tot 1000m |
| Stroomverbruik | 600W |
|---|---|
| Gewicht | 21kg |
| Afmetingen | 385×307×180mm |
| Bedrijfstemperatuur | -20ºC tot +65ºC |
| Jamming Range | 500 m tot 2000 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Detectiefrequentie | 300 MHz ~ 6 GHz |
|---|---|
| Detectiehoogte | 0-1200 m |
| Detectieradius | 5 km (onder voorbehoud van variatie afhankelijk van de omgeving en het dronemodel) |
| Detectievermogenverbruik | ≤100W |
| Jamming Range | Horizontaal: 360°; verticaal: -90° tot +90° |
| Detecteerbare dronetypen | Drones van de DJI-serie, drones voor het passeren en drones voor het verzenden van afbeeldingen |
|---|---|
| Detectie afstand | 1-5 km |
| Detectiefrequentieband | 860-930 MHz, 1,2 G, 1,4 GHz, 2,4 GHz, 5,2 GHz, 5,8 G |
| Voedingsspanningsbereik | 9-36V |
| Afmetingen | 167 mm × 83 mm × 42 mm (L×B×H) |
| Ingebouwde batterij | 27/28 V gelijkstroom, 220 V, 28 V |
|---|---|
| Jamming straal | 23km |
| Uitgangsvermogen | 78W |
| Maat | 346×216×100mm |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Maat | 820×300×80mm |
|---|---|
| Gewicht | 6.45kg |
| Effectief bereik | 2000-2500 meter (afhankelijk van de echte omgeving) |
| Sollicitatie | Airport, Lab Testing/Signal Jammer, Signal Jammer, Conference, Control Drone door GPS/Galileo/Glonas |
| Garantie | 1 jaar |
| levensduur van de batterij | 45-70 minuten |
|---|---|
| Stroomverbruik | 55W |
| Gewicht | 2 kg (apparaat), 3,6 kg (verpakt) |
| Afmetingen | 277×80×51mm |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot +55°C |
| Netto gewicht | 16kg |
|---|---|
| Totaal vermogen | 75W |
| Werktemperatuur | -30 ° C tot 60 ° C |
| Pakketgrootte | 550 x 450 x 300 mm |
| Beveiligingsstraal | 20-500 meter bij -75dBm |