| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
|---|---|
| Güç Tüketimi | 55W |
| Boyutlar | 277*80*51mm |
| Anten kazancı | 10DBi |
| Ağırlık | 2KG (Cihaz), 3,6KG (Paketli) |
| Boyutlar | 490×340×90mm |
|---|---|
| Ağırlık | 4,9KG (Cihaz), 6,5KG (Paketlenmiş) |
| Güç Tüketimi | 350W |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Pil Çalışma Süresi | 60 dakika |
| İsim | Anti drone cihazı |
|---|---|
| Çalışma Nemi | %5 ila %80 |
| Cihaz Boyutları | 513mm × 462mm × 233mm |
| Cihaz Ağırlığı | 40kg |
| Gerilim | AC110V veya 220-240V / DC 24V-27V |
| çıkış kanalları | 4 Çıkış |
|---|---|
| Blok Frekansı | 900-5850MHz |
| Sıkışma aralığı | 800m-1.2km |
| Güç Kaynağı | DC28V |
| Anten kazancı | 10DBi |
| Pil Çalışma Süresi | 60 dakika |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Güç Tüketimi | 350W |
| Ağırlık | 45kg,10,5kg,> 50kg,<4KG,17kg |
| Boyutlar | 490×340×90mm |
| Boyut | 660X290X50mm |
|---|---|
| Ağırlık | 2.8kg, Ambalaj Ağırlığı: 5kg |
| Güç Tüketimi | 120W |
| Çalışma Sıcaklığı | -20ºC ile +55ºC arası |
| Pil çalışma süresi | 60 dakika |
| İsim | Drone sinyal bozucuları |
|---|---|
| Ağırlık | 6,0 KG |
| Boyutlar | 960×400×230 mm |
| Nem | %30 - %95 |
| Güç Tüketimi | 180W |
| İsim | Drone Algılama Karıştırıcı Sahtekarlığı |
|---|---|
| Algılama Frekansı | 20MHz-6GHz |
| Algılama Aralığı | >500m-5km |
| Algılama Açısı | 360° |
| Tuzak Sinyali Türü | GPS, GLONASS, GALILEO, BD |
| Pil | 27V 56Ah dahili |
|---|---|
| Boyutlar | 630×500×350mm (antenler hariç) |
| Net ağırlığı | 50kg |
| Brüt ağırlık | 56kg (antenler dahil) |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 ° C ila 60 ° C |
| Toplam Güç | 550W |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC220V |
| girişim aralığı | 1000-2000m |
| Ağırlık | 38kg |
| Garanti | 1 Yıl |